Pigesnė, šviesesnė ir draugiškesnė aplinkai

Atsakymas – LED apšvietimo lemputė. Niekam nekyla jokių abejonių, jog LED technologijos šiomis dienomis yra pačiame dėmesio centre, vis daugiau ir daugiau kalbama apie pastebimą jų naudą. Tie, kuriems ne itin rūpi aplinkosauga, LED rinktis gali ir dėl praktiškų priežasčių – kaip antai mažesnės išlaidos elektrai.

LED apšvietimas, LED lemputės

Kuo gi LED apšvietimas nokautuoja įprastas lemputes? LED efektyviau naudoja elektros energiją, ilgiau „tarnauja“ (kitaip sakant, neperdega) ir netgi yra stilingesnės, įvairesnių formų. Žinoma, jos prisideda prie aplinkosaugos, nes sueikvoja mažiau energijos, o ilgiau veikdamos rečiau išmetamos kaip šiukšlės.

LED lemputės

LG yra viena iš rinkos lyderių LED apšvietimo srityje. Vienas naujausių jos išradimų – net 40 tūkst. valandų šviečiančias LED lemputės. Kalbant paprasčiau, tokią LED lemputę galima naudoti kas dieną po 10 valandų net 11 metų. Ji per visą tą laiką sunaudos 80 proc. mažiau energijos, nei standartinė lemputė.

LG LED lempučių gamybai nėra naudojamos aplinkai kenksmingos medžiagos. Priešingai nei įprastose apšvietimo įrenginiuose, jų sudėtyje nėra gyvsidabrio ir inertinių dujų. LED lemputės ypatingos ir tuo, jog neskleidžia nei ultravioletiniu, nei infraraudonųjų spindulių. Negana to, jos mažina CO2 emisiją bei išskiria mažiau šilumos.

Įdomu ir tai, jog LED technologijos draugiškos ne tik gamtai, bet ir žmogaus sveikatai, konkrečiai akis. Jas pasiekia reikiamas kiekis šviesos – todėl akys mato natūralesnes spalvas, šviesa jų nedirgina. Dėl šių priežasčių, LED lemputės yra ideali interjero detalė galerijose, universalinėse parduotuvėse, kavinėse ar ofisuose.