„LG Smart TV“ platforma pasipildė „Smartclip“ paslauga

LG televizoriuose su funkcija „Smart TV“ bus diegiama paslauga „Smartclip“. Tai speciali interaktyvios reklamos platforma, kuri bus prieinama „LG Smart TV“ savininkams 14-oje šalių.

Kuo gi naudinga ši LG ir „Smartclip“ partnerystė? Ji įvairiems prekės ženklams leis pristatyti savo paslaugas (kad ir žaidimus ar programėles) „Smart TV“ platformoje.  Ši platforma prieinama visuose išmaniuosiuose televizoriuose, per 3D „Blu-ray“ leistuvus, vėliau ją ketinama diegti ir išmaniuosiuose telefonuose bei kituose elektroniniuose įrenginiuose.

LG 55LM960V 3D Smart TV LED televizors

Bendram darbui su „Smartclip“ LG paskatino siekis išplėtoti „Smart TV“ platformą – padidinti joje pristatomų funkcijų ir paslaugų pasirinkimą. Tai bus patraukli erdvė ne tik verslo atstovams reklamuoti programėles ar paslaugas, bet ir vartotojams – jie greičiau sužinos rinkos naujienas ir pasiūlą.

LG ir „Smartclip“ ketina „pirmai pradžiai“ bendradarbiauti Europos ir JAV rinkose. Beje, SFR, Prancūzijos mobiliojo ryšio operatorius taps pirmąja kompanija, kuri pristatys savo paslaugas „Smart TV“ platformoje.

„Smartclip“ paslauga Europoje pradėta teikti nuo 2009 m. Nuo šiol jos tiekėjai bendradarbiaus ir su programėlių, skirtų „LG Smart TV“, gamintojais.