„LG Electronics“ pristatė naują IPS monitorių seriją

„LG Electronics“ (LG) pristatė monitorių seriją „IPS7“ su „Cinema Screen“ dizainu, IPS ekrano matrica ir plačiu matymo kampu. Monitoriai turi MHL technologiją, kuri leidžia jungtis ir dalintis turiniu su išoriniais mobiliaisiais įrenginiais – išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais. Šiuo metu parduodama Azijos rinkoje, naujoji „IPS7“ serija netrukus bus siūloma ir kitose pasaulio šalyse.

LG IPS237L LED IPS monitorius Cinema Screen

„IPS7“ serijos monitoriai išsiskiria unikaliu „Cinema Screen“ dizainu – itin plonas, vos 1,2 mm ekrano storio rėmelis vizualiai susilieja su vaizdu ir optiškai išplečia monitoriaus ekraną. Be to, bendras vaizdo gylis sumažintas iki 14,1 mm. Elegantiškos išvaizdos monitoriui, šalia plono rėmelio, suteikia ir metalinis stovas bei ekrano valdymo skydelyje išdėstyti lietimui jautrūs mygtukai, pakeitę tradicinius plastikinius. Monitoriai lengvai priderinami prie skirtingų interjerų.

Augantis poreikis lengvai ir greitai dalintis turiniu tarp įrenginių paskatino LG monitoriuose įdiegti MHL technologiją. Ji leidžia mobiliuosius įrenginius – telefonus, planšetinius kompiuterius – prijungti prie monitoriaus HDMI jungtimi, perkelti juose esančias nuotraukas ar filmuotą medžiagą, peržiūrėti ją dideliame ekrane. Be to, kol keliamas ar peržiūrimas turinys, „IPS7“ serijos monitoriai įkrauna prijungtų mobiliųjų įrenginių.

LG IPS277L LED IPS monitorius Cinema Screen

„IPS7“ serija naudoja IPS matricą, kurios pranašumai – didelė vaizdo kokybė, spalvų suderinamumas, natūralios spalvos. IPS matrica garantuoja sklandų vaizdo atkūrimą ir greitą atsako laiką net ir rodant greitai besikeičiančius vaizdus, tokius kaip sporto varžybos, žaidimai, veiksmo scenos. Taip išvengiama vaizdo mirguliavimo ir dėl to atsirandančio akių nuovargio.

LG IPS237L LED IPS monitorius MHL

Lyginant su TN panelės monitoriais, IPS panelė suteikia platesnį matymo kampą. Tai leidžia žaisti žaidimus ir žiūrėti vaizdo įrašus įsitaisius, kaip patogu – sėdint, stovint ar atsilošus.

Naujosios serijos monitoriuose yra įdiegta tradicinė spalvų kalibravimo funkcija, kuri padeda tiksliai sureguliuoti spalvas. „IPS7“ serija turi LG patentuotą operacinę sistemą, kuri supaprastina kalibravimo procesą profesionalams, tokiems kaip fotografai ir grafikos dizaineriai.