Ieškantiems nuotykių – pats laikas į Londoną

Viena didžiausių Europoje Londono O2 arena, kurioje vyks ir šių metų olimpinės žaidynės, visai neseniai atšventė savo penktąjį gimtadienį. Šia proga lankytojai gavo dovaną – naują apžvalgos aikštelę. Į ją užkopus stačiu šlaitu, Londoną galima apžiūrėti iš 53 m aukščio.

Millennium Dome

Architekto Rogers Strirk ir partnerių sukurtas originalus „Up at the O2“ projektas lyginamas su tokiais statiniais kaip Sidnėjaus Harboro tiltas ar žymusis Eifelio bokštas. Ant O2 arenos stogo įrengtoje, elastinga medžiaga aptrauktoje, 190 m kopimo trasoje vienu metu gali pramogauti iki 15 lankytojų. Specialiai įrengtas pėsčiųjų takas vaizdingu maršrutu vingiuoja į apžvalgos aikštelę. Iš jos atsiveria miesto panorama, kurią nuotykių ieškotojai gali apžiūrėti 360 laipsnių kampu.

Millennium Dome

Ši pramoga nėra pavojinga, o emocijų tikrai netrūks. Lankytojams tereikia apsirengti specialiais kostiumais bei prisisegti saugos diržais – tuomet pirmyn į 90 min. įsimintiną kelionę. Beje, įspūdžiais galima dalintis su draugais, nes pėsčiųjų trasoje veikia belaidis ryšys.