Ilgai laukta LG „QuickMemo“ jau ir Lietuvoje

Lietuvoje pristatoma smagi naujiena – LG išmaniųjų telefonų funkcija „QuickMemo“. Pirmieji ją galės išbandyti telefonų „Optimus 4X HD“, „Optimus L7“ ir „Optimus L5“ savininkai.

LG Optimus 4X HD telefonas ir QuikMemo

Kuo gi ypatinga naujoji funkcija? Trumpai tariant, „QuickMemo“ pavers telefono ekraną užrašų knygele – ji leis vartotojams paprasčiau ir greičiau užfiksuoti norimą objektą, tiesiog ant jo užrašyti savo komentarus ir visą šią kūrybą išsaugojus pasidalinti ja su draugais. Tai bus galima padaryti vienu piršto prilietimu spustelėjus spartųjį mygtuką. Smagu ir tai, jog naudojantis „QuikMemo“ nereikia „paleisti“ specialios programos.

Funkcija „QuickMemo“ leis lengvai fotografuoti ekraną naršant internete. Radus patinkančią nuotrauką ar straipsnį bus paprasta jį užfiksuoti, parsisiuntus individualiai prisitaikyti, užrašyti pastabas. Ši programa – puikius pagalbininkas keliaujant. Žemėlapyje ekrane patogu pasižymėti pastabas, įkelti į socialinius tinklus.

QuikMemo logotipas

Akivaizdu, kad „QuickMemo“ išplės naudojimosi telefonu ribas. Gamintojai teigia, jog ši funkcija virtualiam bendravimui pridės daugiau individualumo ir emocijų.