Į Lietuvą atkeliavo 4 branduolių „LG Optimus 4X HD“

Jau šią savaitę Lietuvoje pradedama prekiauti išmaniuoju telefonu „LG Optimus 4X HD“ (P880). Tai pirmasis LG telefonas su keturių branduolių „Nvidia 4-PLUS-1 Tegra 3“ procesoriumi, kuri suteikia didelę spartą, leidžia sklandžiai vykdyti kelias komandas vienu metu.

LG Optimus 4X (P880) Android telefonas

„Nvidia Tegra 3“ yra vienintelis 4-PLUS-1 keturių branduolių procesorius su papildomu, penktuoju branduoliu. Procesocorius automatiškai įjungia keturis pagrindinius branduolius vykdant kelias komandas vienu metu, kai reikalingas spartumas. Tuo tarpu penktasis branduolys sumažina naudojamos energijos kiekį, kai telefonu klausoma muzikos ar atliekama kita spartumo nereikalaujanti užduotis.

„LG Optimus 4X HD“ turi 2150 mAh talpos bateriją – talpiausią tarp keturis branduolius turinčių telefonų. Telefone įdiegta technologija „SiO+“ leis optimaliai saugoti naudojamos energijos kiekį. Be to, su programinės įrangos atnaujimu „LG Optimus 4X HD“ vartotojams bus prieinama programėlė „Eco-Mode“. Ji leis valdyti telefono spartumo ir energijos naudojimo kiekį, rankiniu būdu „išjungiant“ vieną iš branduolių.

LG Optimus 4X (P880) Android telefonas

4,7 colių įstrižainės True HD IPS matricos ekranas, 313 ppi (taškų colyje) ir 1280×720 rezoliucija garantuoja ryškų, aukštos kokybės vaizdą be spalvų iškraipymų. Dideliame 16:9 vaido formato ekrane patogu peržiūrėti informaciją, skaityti naujienas internete.

Viena iš naujų „LG Optimus 4X HD“ savybių – funkcija „Quick Memo“, kuri leidžia užfiksuoti norimą objektą ir pridėti savo priminimus ar pastabas bei pasidalinti su draugais – tam nereikės atverti specialios programos, tiesiog spustelėti spartųjį mygtuką telefone. Mėgstantiems kurti ar peržiūrėti vaizdus – nuotraukas ar vaizdo įrašus – patiks programa „Media Plex“. Tarp jos funkcijų yra:

 • „Fingertip Seek“ leidžia braukiant pirštu per vaizdo įrašo laiko juostą matyti jo momentus atskiroje mažoje miniatūroje;
 • „Live Zooming“ leidžia žiūrint vaizdo įrašą priartinti arba nutolinti tam tikrą sceną ekrane;
 • „Video Speed Control“ skirta kontroliuoti vaizdo rodymo greitį;
 • „Thumbnail List Play“ leidžia peržiūrėti vaizdo įrašų miniatūras net naršant internete.

Telefonas turi 8 megapikselių BSI matricos kamerą su LED blykste, taip pat leidžia fiksuoti geriausius kadrus, net ir tuos, kurie užfiksuojami prieš pat mygtuko paspaudimą. Užfiksuotus vaizdus paprasta MHL jungtimi ir DLNA ryšiu perkelti į televizorius ar kitus skaitmeninius įrenginius.

 • lol

  sveiki beveik visuose youtubes video testuose sis telefonas turi filmavimo problemu, kazkaip banda fokusuot kas kelias sekundes. ar si problema bus ispresta?

 • Taip, mes žinome apie šią problemą ir bandome ją pašalinti.

 • Vartotojas

  Sveiki
  Ar sis telefonas su Gorilla glass stiklu?

 • taip, jis su Gorilla glass stiklu