LG 3.0 Prada – unikalus telefonas, unikaliai asmenybei

Šiuo metu išmaniųjų telefonų gamintojai didelį dėmesį skiria moderniausių technologijų diegimui bei telefono funkcijų tobulinimui. Nepaisant to, šie faktoriai,  toli gražu, nėra pagrindiniai – jie tenkina ne visus vartotojų poreikius. Išmanusis telefonas atspindi naudotojo asmenybę, vertybes bei poreikius, todėl  tampa kasdieninio gyvenimo dalimi. Sukurti telefoną, kuris atitiktų skirtingus poreikius bei pabrėžtų individualumą yra be galo sunku. Šį iššūkiui pasiryžo LG, kartu su Italijos mados namais PRADA  nusprendę sukurti telefoną, kuris atitiktų ir aukščiausius technologinius standartus, ir išsiskirtų unikaliu bei moderniu dizainu.

LG Prada (P940) Android telefonas

Solidus minimalizmas

Būtent unikalus PRADA dizainas suteikia LG 3.0  telefonui  ypatingą išvaizdą. Kitaip nei kiti išmaniųjų telefonų gamintojai, naudojantys labiau įprastą bei standartinį dizainą, naujajam LG modeliui PRADA suteikė šiuolaikišką minimalistinį stilių. Telefono korpusui ir vartotojo sąsajau naudojama juodos, baltos bei pilkos spalvos kombinacija, o programėlių paveikslėliai telefone yra nupiešti naudojant tik vieną liniją. Į minimalistinį vienos linijos dizainą galima konvertuoti ir kai kurias parsisiųstas programėles.

LG Prada (940) telefonas

Saffiano odos initacija

Kad LG 3.0  taptų dar patrauklesnis,  išmaniojo telefono nugarėlė yra padengta Saffiano raštą imituojančia danga. Kartu su PRADA specialistais LG dizaineriai praleido daug laiko bandydami atkartoti Saffiano raštą ant plastiko bei užtikrinti jo ilgaamžiškumą. Įdomu ir tai, jog „Saffiano“ raštas sukurtas taip, kad būtų itin sunkiai nukopijuojamas ir padėtų išvengti nelegalių padirbinių.

LG Prada (P940) Android telefonas

Aptakus. Stilingas. Seksualus

PRADA bei LG partnerystės dėka, LG 3.0 tapo elegantiško telefono  etalonu. LG 3.0 naudoja „Floating Mass“ technologiją , kuri suteikia korpusui plonumo bei aptakumo – telefonas yra vos 8.5 mm storio.