„LG L-Style“ – išmanieji telefonai su stiliuku

Ar prisimenate tuos laikus, kai norėdami įsigyti mobilųjį telefoną, turėjome nemenkai pataupyti, o rankinę sverianti sunki kvadratinė „plyta“ jau pati savaime reiškė „stilių“ – nebuvo itin svarbu spalva, storis ar dizaino detalės? Ech…

Dabar sumažėjus kainoms ir išaugus pasirinkimui, telefonas tapo natūraliai suprantamu dalyku, todėl norėdami išsiskirti ir „palaikyti stilių“, turime  kreipti dėmesį į dizainą. Tai tampa ypač svarbu ir dėl to, jog įvairių prekės ženklų gausybėje labai sunku pasirinkti tą vienintelį, juolab kad išmanieji telefonai savo išvaizda ir funkcijomis tampa vis labiau panašesni.

LG Optimus L7 (P700) Android telefonas

LG šiais metais atsigręžė į netolimą praeitį, kuomet prekės ženklų telefonai buvo skirtingi, ir pasiūlė vartotojų teismui naują telefonų dizaino kolekciją „L-Style“. Joje yra trys modeliai: 4,3 colių įstrižainės „Optimus L7“, 4 colių „Optimus L5“ ir 3,2 colių „mažasis“ brolis „Optimus L3“.

LG Optimus L3 (E400) Android telefonas

Natūralu, kad pagrindinis naujųjų telefonų išskirtinumas yra išvaizda – kvadrato formos plonytis korpusas, įvairios tekstūros paviršius ir stilingos metalinės detalės. Toks telefonas, be abejonės, tampa ne tik bendravimo aparatu, bet ir stiliaus akcentu.

  • naujųjų telefonų išskirtinumas yra išvaizda – kvadrato formos plonytis korpusas
    Visi kvadratai – stačiakampiai, bet ne visi stačiakampiai – kvadratai. Kvadrato visos kraštinės lygios.