„LG Electronics“ pelnė tris dizaino apdovanojimus

Trys „LG Electronics“ (LG) įrenginiai pelnė tarptautinių dizaino apdovanojimų „International Design Excellence Awards“ (IDEA) prizus. Apdovanojimų sidabras atiteko LG 55 colių įstrižainės OLED televizoriui ir koncepciniam produktui. Bronzą pelnė televizorius „LG Cinema 3D Smart TV“ su nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote Control“.

Trys IDEA laimėtojai papildė apdovanojimą pelniusių LG produktų gretas – dvylika kompanijos įrenginių šiais metais buvo apdovanoti prestižiniuose „Red Dot“, net keturiolika – „iF“ dizaino konkursuose. LG tapo viena iš daugiausiai pasaulyje dizaino apdovanojimų pelniusių kompanijų šiais metais.

IDEA apdovanojimą pelnęs 55 colių LG OLED televizorius yra didžiausias ir ploniausias OLED kategorijoje. Anksčiau šiais metais televizorius pelnė kelis apdovanojimus, vienas iš jų – tarptautinės vartotojiškos elektronikos parodos „CES 2012“ nominacija „Best of the best“.

4 mm storio ir 10 kg svorio LG OLED televizorius pagamintas iš polimerais sustiprinto anglies pluošto (CFRP). Iš kitų OLED televizorių jis išsiskiria „4-Color pixels“ ir „Color Refiner“ technologijomis. „4-Color Pixels“ naudoja keturių spalvų – raudonos, žalios, mėlynos ir baltos – derinį, todėl natūralias spalvas ekrane atkuria labai tiksliai. Standartiniuose OLED televizoriuose naudojamas RGB (raudonos, žalios ir mėlynos spalvų) derinys. „Color Refiner“ užtikrina spalvų nuoseklumą ekrane – atspalviai ir tonai nesikeičia žiūrint televizorių bet kuriuo kampu.

IDEA bronzos laimėtojas televizorius „LM8600“ yra vienas iš keleto „LG Cinema 3D Smart TV“ 2012 m. serijos modelių. Šis televizorius turi atnaujintą 3D technologiją ir „Smart TV“ funkcijas, taip pat „Cinema Screen“ dizainą, kuris išsiskiria itin plonu ekrano rėmeliu, todėl vizualiai išplečia vaizdą ir leidžia susikoncentruoti į 3D efektus. Kovo mėnesį „LM8600“ pelnė „Red Dot“ apdovanojimą už dizainą.

Apdovanojimą už ergonomišką dizainą yra pelnęs atnaujintas nuotolinio valdymo pultelis „LG Magic Remote“. Didelio dėmesio susilaukė modernios valdymo funkcijos – valdymas balso ir gestų komandomis, įprastinius spaudomus pultelio mygtukus pakeitęs kompiuterio pelei analogiškas ratukas „Wheel“ ir žymeklis „Pointing“.