Verslo ekranų serija – šių metų LG geriausieji

Nuo pat metų pradžios rinkoje pabiro naujos televizorių, telefonų, monitorių kolekcijos. Dabar atėjo eilė verslo segmentui skirtiems ekranams. JAV vykstančioje ekranų parodoje „InfoComm 2012“ LG pristatė savuosius atstovus.

LG ekranai

Dauguma iš LG naujosios kolekcijos modelių turi Full HD 1080p raišką, kraštinį arba galinį LED apšvietimą, taip pat monitoriaus–televizoriaus funkciją viename. Dar viena puiki ekranų savybė – „Local Dimming“ (vietinio pritemdymo) funkcija. Ji leidžia kontroliuoti ekrano apšvietimą – pritemdyti arba visai išjungti vaizdą. Tai padeda „išgauti“ sodrų juodos spalvos foną, tikslias spalvas ir gerą jų kontrastą. Tuo tarpu technologija „LG Shine Out“ (specialus ekrano sluoksnis) pašalina aplinkos atspindžius, todėl išlaiko ryškų ekraną netgi esant intensyviam apšvietimui.

Visi ekranai turi IPS matricą, kuri užtikrina didelį atkuriamo vaizdo tikslumą ir spalvų kontrastą, nepriklausomai nuo matymo kampo. Beje, IPS matrica yra atspari iki 110 laipsnių įkaitimui, todėl padeda išvengti ekrano perkaitimo ir su tuo atsirandančių vaizdo kokybės problemų.

LG ekranai

Kas dar? Daugelis ekranų turi įmontuotus leistuvus, todėl vartotojams nereikės papildomos įrangos – tai sumažins ne tik laiko ir išlaidų, bet ir laidų kiekį. Ekranuose įdiegta patogi vartotojo sąsaja, kuri veikia platformos „SuperSign Elite-w Lite“ pagrindu. Ši platforma leidžia kurti ir paskelbti norimą turinį, pvz. restorano meniu ar reklaminį anonsą, jų šablonus pasirinkus iš paruoštų pavyzdžių. Vartotojai gali paprastai keisti ir koreguoti ekrano turinį, jį derinti su garso ar vaizdo įrašais.

Taigi, trumpai peržvelkime LG naujosios kolekcijos ekranus:

LG ekranai

Permatomi ekranai – šiai kategorijai priskiriama ekranų serija „TS30MF“ yra pritaikyta demonstracijoms, netgi muziejų ekspozicijoms, nes ekrano kraštas neapribojamas rėmeliu, todėl gali įsilieti į sieną ar aplinką, kurioje yra įmontuotas. Didelis, 72 colių įstrižainės ekranas dėl skaidrumo vizualiai dar labiau išplečiamas.

Platūs ekranai – paprastai naudojami atvirose erdvėse, kaip parduotuvėse ar stadionuose. Šiai kategorijai priskiriama 72 colių įstrižainės ekranų serija „WS70“ su Full HD 1080p raiška, 700 nitų šviesumu, aplinkos atspindžius pašalinančia funkcija „Shine Out“.

High-End Pro-Grade – ekranų „profesionalų“ serijos „WS10“ ir „WS50“ turi Full HD 1080p raišką, kraštinį LED apšvietimą, IPS matricą, atitinkamai 450 ir 700 nitų ryškumą. „WS10“ prieinama 42,47 ir 55, o „WS50“ – 42 ir 47 colių įstrižainės.

LG ekranai

EzSign TV – smulkiam ir vidutiniam verslui skirti ekranai „LT560E“, kurie turi monitoriaus–televizoriaus funkciją viename. Vartotojai gali patys kurti šiame ekrane rodomus anonsus su specialia nemokama programine įranga – pasinaudoti vienu iš 50 šablonų ir „įkelti“ jį belaidžiu ryšiu arba per USB jungtį. Šie ekranai prieinami 32, 37, 42, 47 ir 55 colių įstrižainės.

Išorės ekranai – skirti greito aptarnavimo restoranams ar kitoms viešoje erdvėje informaciją skelbiančioms įmonėms. Šiai kategorijai priskiriama ekranų serija „WX50MF“ turi 47 colių ekraną, Full HD raišką, itin didelį 2000 nitų ryškumą, funkciją „Shine Out“.

Vaizdo siena – ekranų serija „WV30“, pritaikyta viešbučių fojė, mažmeninės prekybos vietoms. 47 colių įstrižainės ekranai turi ploną, vos 3,9 mm (kairėje ir viršuje) ir 2,4 mm (dešinėje ir apačioje) rėmelį, IPS matricą, 800 nitų ryškumą, funkciją „Shine Out“.