Interviu: trumpai apie dizainą „L-Style“

Pasaulinis IT žurnalas „Stuff“ kalbino Mr. Chul Bae Lee, „LG Mobile Communication“ dizaino laboratorijos vadovą apie mobiliųjų telefonų dizaino „L-Style“ ypatumus.

Kokia mobiliųjų telefonų dizaino „L-Style“ filosofija?

Paprastai tariant, šis dizainas buvo koncentruotas į nesenstantį balansą tarp klasikos ir modernizmo, prabangos ir paprastumo, funkcionalumo ir kainos, puošnumo ir praktiškumo. Mes norėjome surasti optimalų santykį tarp visų šių dalykų, kad telefonai savo dizainu atspindėtų ir kokybė, ir praktiškumą.

Kokie „Optimus L7“ dizaino elementai yra patys sėkmingiausi?

Visų pirma, manau, išskirtinė išvaizda, taip pat prieinama kaina ir funkcionalumas. Kuriant naująjį dizainą buvo galvojama apie bendrą vaizdą, įskaitant ir tokias detales, kaip vizualiai plonesnis korpuso storis, nei jis iš tiesų yra.

Kokius metodus naudojate kurdami telefonų dizainą?

Viskas, tradiciškai, prasideda nuo pieštuko ar rašiklio – jie perteikia pirminę idėja. Vėliau, įgyvendinant idėją, tenka susidurti su inžinieriais sprendimais – tuomet detalės iš popieriaus perkeliamos į trimatę CAD kamerų sistemą. Todėl visame dizaino kūrimo procese naudojama ir tradicinė, ir moderni kompiuterinė technika.

Kiek ilgai trunka sukurti naują dizainą?

Pirminį dizainą galima sukurti per 2-3 savaites. Tačiau vėliau jis „išgyvena“ inžinierinę dalį – yra modifikuojamas, pritaikomas praktiškai. Todėl bendras procesas nuo starto iki galutinio produkto užima 2-3  mėnesius.

Kaip jūsų manymu plėtosis telefonų dizainas ateityje?

Jau šiandien turime lankstaus telefono pavyzdžius – manau, kad ši tendencija vyraus ateityje. Telefonai kažkokiu būdu bus pritaikyti „dėvėti“ kartu du drabužiais, netgi integruosis į kūną, kaip papuošalai.

  • kritikas

    chmmm…5 mikro atsakymai + pastatyminė (suprask – nenatūrali fotografija) – ir tai vadinama interviu?