LG „L-Style“ telefonus mados pasauliui pristato fotografas Ralph John Perou

LG pristatė „L-Style“ serijos išmaniųjų telefonų fotografijų kolekciją, kurią sukūrė žymus mados fotografas Ralph John Perou. Meniškoje fotosesijoje pristatomi pasaulinėje rinkoje, taip pat ir Lietuvoje parduodami telefonai „LG Optimus L7“ ir „LG Optimus L3“ bei kitoje metų pusėje pasirodysiantis „LG Optimus L5“.

LG Optimus L7 (P700) Android telefonas

Perou teigimu, fotografams rūpi ne tik tai, kaip atrodo fotografuojamas objektas, bet ir apie jį sukuriama aplinka. Todėl fotosesijai buvo atrinkti energingi skirtingų profesijų atstovai – nuo šokėjų iki grimo meistrų ir netgi mokslininkų. Visi jie perteikia penkias svarbiausias „L-Style“ savybes: modernią kvadratinę formą, harmoningą dizaino kontrastą, pažangias technologijas, lygų paviršių ir ploną korpusą.

Mados fotografas R. J. Perou yra dirbęs su daugeliu muzikos ir mados pasaulio atstovų, tarp jų dainininkais Katy Perry ir Justin Timberlake, aktore Helen Mirren. Jo nuotraukos puošia populiarų Didžiosios Britanijos žurnalą „Vanity Fair“. Būtent šiame žurnale liepos mėnesį bus oficialiai pristatyta Perou kurta „L-Style“ telefonų fotosesija.