Lietuvoje pristatomas LG televizoriai-monitoriai „M52“

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato televizorių seriją „M52“, kuri siūlo televizoriaus ir monitoriaus savybes viename įrenginyje. Šiuos televizorius galima prijungti prie kompiuterio ir žiūrėti tiek daugialypės terpės dokumentus, tiek tradicinės televizijos kanalus, kad ir tuo pat metu. Naujųjų televizorių ekrano IPS matrica atkuria aukštos HD kokybės vaizdą ir turi platų matymo kampą, leidžiantį žiūrėti televizorių iš įvairių padėčių.

LG M2352D TV monitorius

„LG M52“ serijos televizoriai turi „Picture-inPicture“ (PIP) funkciją, kuri leidžia žiūrovams ekrane atverti atskirą langą ir jame žiūrėti televizijos laidas, o pagrindiniame ekrane naudotis kompiuteriu. Dvi integruotos HDMI jungtys skirtos prijungti prie televizoriaus žaidimo konsolę, televizoriaus priedelį ir kitą išorinį įrenginį. „USB Quik View“ funkcija sutrumpina kompiuteriui reikalingą įsijungimo laiką ir leidžia greitai ir paprastai paleisti filmus, vaizdo klipus ar nuotraukas.

Naujasis televizorius-monitorius turi IPS matricą, kuri išsiskiria spalvų suderinamumu, neleidžia vaizdui „išsilieti“ greitai besikeičiančiuose filmų scenose, žaidimuose ar sporto varžybose, atkuria gyvas, ryškias palvas. Plataus matymo kampo (178 laipsnių) dėka, spalvos ir ryškumas išlieka nepakitę į ekraną žiūrint iš įvairių padėčių – tiek sėdint, stovint, tiek ir atsilošus.