Projektas „Whatnot“: praktiško meno proveržis Niujorke

Kylančių Čikagos meno instituto (School of the Art Institute of Chicago, SAIC) dizainerių darbai pristatyti Niujorke, NoHo rajone vyksiančioje tarptautinėje šiuolaikinių baldų parodoje (ICFF). Bendras jų projektas „Whatnot“ buvo specialiai užsakytas eksponuoti Niujorke, pamačius jį neseniai vykusioje dizaino parodoje Milane.

Nagų failus

Pakaba

Dizainas

Kaip atsaką į vis dar neaiškias ekonomikos perspektyvas, „Whatnot“ siūlo riboto leidimo naudingų ir prieinamų produktų kolekciją. Dizaineriai išsiskiria tikslingu savo darbu kuriant gero kainos ir kokybės santykio produktus, užuot kūrus vargiai realizuojamus prototipus. Kolekcija „Whatnot“ atitinka šiuolaikines sąlygas, įvertinant tai, kad popierinius laiškus jau seniai pakeitė elektroniniai, skrydžiai tapo kasdienybe, o daugybės užduočių atlikimas vienu metu jau tapo norma. „Whatnot“ siūlo turiningą ir prasmingą patirtį, kartu išlaikant šiek tiek džiugesio, neracionalių troškimų ir paprasčiausiai – pasitenkinimo.

skėtis

Kambariniai augalai

Šakutė

Šviesa

Krepšys

Šį projektą parengė architektūros, interjero architektūros ir dizaino objektų (AIADO) instituto profesoriai Helen Maria Nugentas ir Jimas TerMeeris, atrinkę geriausius dviejų semestrų savo vadovaujamų dizaino studijų darbus. Jų autoriai: Brian Bailey, Adam Chau, Iggy Choi, Stephen Gulau, Shelley Getzendanner, Davidas Hull, ERRIN Kancal, Judith Lambotte, Felicia Liu, Charlie McArthur, Haruka Morimoto, Michael Pappas, MIG Rod, Chi Sun, Karl Williamson ir Tyler Yager.