LG My eco home siūlo pirmąjį rinkoje ekologišką virtualų svajonių namą

Socialiniame tinkle „Facebook“, LG siūlo išbandyti unikalią interaktyvią skaitmeninę programėlę „My eco home“ („Mano ekologiškas namas“). Naudojantis ja, galima sukurti savo asmeninį virtualų svajonių namą bei pasidalinti juo su savo draugais.

LG namas

Programėlė „My eco home“ kartu yra ir kūrybingas sprendimas, kuris skirtas parodyti LG technologijos skatinamą ekologiškesnį ir pažangesnį gyvenimo būdą. Naudojantis ja, pristatomos penkios LG patentuotos technologijos – „Linear Compressor“, „Inverter Direct Drive“, „KOMPRESSOR™ technology“, „Lightwave“ ir „Plasmaster“ – parodant ekologišką jų naudą.

Savo ekologiško namo versiją susikurti „LG Electronics Facebook“ puslapyje galima spustelėjus „My eco home“ kampanijos nuorodą. Personalizuoti kuriamą interjerą siūloma pasirinkus iš daugybės įvairių dekoracijų, specialaus įrankių sąrašo ir net „Facebook“ draugų nuotraukų.

LG namas

Interjero temas galima rinktis iš trijų variantų: senoviško, modernaus ir Zen. Pasirinkus atitinkamą interjerą, specialioje „eco indeksų“ lentelėje parodoma, kiek energijos galima sutaupyti tokiu pasirinkimu. Be to, naudojantis LG siūlomais prietaisais, matoma, kaip penkios LG technologijos prisideda prie energijos tausojimo.

Per savo „Facebook“ profilį prisijungdami prie „My eco home“, individualų savo virtualaus namo interjerą sukursite dekoruodami jį asmeniniais aksesuarais, pridėdami savo šeimos narių ir draugų nuotraukas. Dekoravus namą, jis transformuojamas į interaktyvų filmą, kuriuo galėsite pasidalinti su savo šeimos nariais ir draugais.