Pristatytas galingiausias LTE išmanusis telefonas „LG Optimus LTE II“

Pietų Korėjoje pristatytas pirmasis pasaulyje išmanusis telefonas, turintis 2 GB operatyvinę atmintį, puikų suderinamumą, greitį ir stabilumą – tai „LG Optimus LTE II“.

„Optimus LTE II“ siūlo optimalią daugialypę terpę didelės apimties programoms ir praktiškai panaikina skirtumus tarp išmaniųjų telefonų ir nešiojamųjų kompiuterių. Telefonas turi ryškų 4,7 colių True HD IPS 550 nitų (1280 x 720) rezoliucijos ekraną, taip pat išimamą 2,159 mAH bateriją, kuri šiuo metu yra didžiausia tarp visų 4-5 colių ekrano kategorijos LTE išmaniųjų telefonų.

LG Optimus LTE II

„Optimus LTE II“ kamera leis vartotojams pasirinkti geriausią kadrą iš daugelio vaizdų dar prieš užrakto mygtuko paspaudimą. Speciali funkcija leis fotografuoti balso komanda, taip išvengiant vaizdo kokybės trikdžių dėl rankos sujudinimo (kas neretai nutinka fotografuojant).

„Optimus LTE II“ vartotojo sąsaja pateikia daug įdomių ir patogių funkcijų, tarp jų – atrakinimas pagal veido atpažinimą, grafikos valdiklių kontrolė ir aplankos valdymas. Be to, „Optimus IPE II“ bus su „Quick MemoTM“ sistema, kuri leidžia greitai pasižymėti užrašus, tam neatidarant jokių specialių programų.

Naujasis telefonas veiks su „Android 4.0“ (Ice Cream Sandwich) operacine sistema.

„Opitmus LTE II“ iš kitų telefonų išsiskirs unikalia savybe – papildoma magnetinės indukcijos belaidžio pakrovimo sistema. Tai reiškia, jog telefoną galima pakrauti tiesiog padėjus jį ant belaidžio pakrovimo prietaiso. Tokia sistema buvo pripažinta belaidės energijos konsorciumo priskiriant jam „Qi“ ženklą. Tai užtikrina jo suderinamumą su  visais kitais „Qi“ prietaisais.

Pagrindinės „Optimus LTE II“ charakteristikos:

  • Lustų rinkinys: 1,5 GHz dviejų branduolių procesorius (Qualcomm MSM8960)
  • Ekranas:  4,7 colių True HD IPS (1280 x 720)
  • Atmintis: 2GB DDR RAM, 16GB vidinė atmintis (galimybė išplėsti iki 32 GB su Micro SD kortele)
  • Fotoaparatas: 8 MP galinė ir 1,3 MP priekinė kamera
  • Operacinė sistema: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • Baterija: 2,150 mAh SiO+, belaidis pakrovimas
  • Kitos:  WiFi (802.11 a/b/g/n), Bluetooth 4.0 LE, MHL, NFC, USB 2.0 HS, DLNA
  • NewHero

    idomu kada pasirodys Lietuvoje, ir ar isvis bus europine versija, bet o gi kadangi jus labai operatyviai ir issamiai atsakinejat i klausimus tai ta greiciau bus paciam issiaiskint :)