LG perkėlė monitorius į „debesį“

LG pristatė pažangią monitorių seriją, pavadintą tiesiog „P“, kuri veikia „debesų kompiuterijos“ pagrindu. Tokiems monitoriams nereikalingas kompiuteris (stalinis ar nešiojamas). LG technologija „Zero Client Cloud Computing“ sujungia monitorių su „debesyje“ esančiu serveriu, todėl vartotojams tereiks LAN laido, klaviatūros ir pelės. Čia nėra procesoriaus, atmintie plokštės ir saugyklos. Nereikia diegti operacinės sistemos ar programinės įrangos. Beje, tokie monitoriai yra greiti, spartesni už tradicinius ekranus.

„VMware“ virtualios infrastruktūros pagrindu veikiantys monitoriai gali susijungti į tinklą ir sukurti virtualią kompiuterinę sistemą. Kartu su „Cisco“ technologija „Power over Ethernet“ (UPoE), ši sistema veikia centralizuotai, užtikrina saugumą ir sumažina kaštus.

„P“ serijos modeliai be „debesų“ kompiuterijos technologijų turi ir daugybę kitų gerų savybių. Viena iš pagrindinių – apsauga nuo kibernetinių pavojų – programišių atakų, virusų ar šnipinėjimo programų. Monitoriai valdomi iš centralizuoto tinklo, todėl siunčiamus duomenis daug lengviau stebėti ir blokuoti, jei iškyla pavojus.

Automatiškai veikianti „VMware“ padeda kompanijoms sumažinti išlaidas, skirtas kompiuterių tinklo valdymui bei priežiūrai, greitai paskirsto IT paslaugas į kiekvieną monitorių. Ši platforma automatiškai saugoja atsargines kopijas ir diegia sistemos atnaujinimus.

„Cisco“ technologija UPoE leidžia sekti energijos sunaudojimą, taip pat sumažina jungčių monitoriuje skaičių. Maitinimą monitoriui ši technologija teikia per LAN laidą. Suderinta su „EnergyWise“ programa, UPoE seka energijos sunaudojimą, atitinkamai reguliuoja ją realiu laiku.

Naudodami IPS matricą, 23 colių įstrižainės monitoriai atkuria natūralias spalvas ir užtikrina aukštą vaizdo kokybę nepriklausomai nuo matymo kampo. Beje, monitoriai sumažina akių pavargimą, todėl puikiai tinka ilgą laiką prie ekrano praleidžiantiems žmonėms.