LG sukūrė naują vartotojo sąsają išmaniesiems telefonams

„LG Electronics“ (LG) pristato vartotojo sąsają „Optimus UI 3.0“, kuri bus diegiama naujausiuose kompanijos telefonuose su  operacine sistema „Android Ice Cream Sandwich“. Vienas pirmųjų šių telefonų bus „LG Optimus 4X HD“ su keturių branduolių procesoriumi. Jis pasaulinėje rinkoje pasirodys birželio mėnesį.

LG Optimus L7 (P700) Android telefonas

„Telefonai tampa vis panašesni technine įranga, tad vartotojo sąsaja yra vienas iš būdų padaryti telefoną išskirtinį. Patogus ir paprastas valdymas ir funkcionalumas vartotojams yra ne mažiau svarbūs nei išskirtinis dizainas ar techninės savybės“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.

„Optimus UI 3.0“ turės patogų menių, kuris leis greitai atverti pasirinktas funkcijas ar programėles. LG papildė vartotojo sąsają patobulintomis ar naujomis savybėmis, tokiomis, kaip „Quik Memo“. Ši atminties funkcija leidžia pirštų lietimu pažymėti pastabas telefono ekrane, patogiai dalintis informacija socialiniuose tinkluose, rašyti žinutes ar elektroninius laiškus.

„Optimus UI 3.0“ savybės:

Telefoną galima atrakinti tempiant pasirinktą piktogramą ekrane;

  • Funkcija „Pattern Lock“ leidžia pasirinkti, kad dažnai naudojama programa būtų automatiškai atveriama vos tik atrakinus telefoną;
  • Funkcija „Voice Shutter“ leidžia valdyti kamerą balso komandomis;
  • Speciali kameros funkcija automatiškai parenka geriausią momentą net iš vaizdų, kurie buvo užfiksuoti prieš mygtuko nuspaudimą;
  • Funkcija „Icon Customuzer“ sukuria ekrano piktogramą ar išnašas iš telefone saugomų nuotraukų;
  • Funkcija „Download“ leidžia greitai tvarkyti meniu, keisti ir papildyti piktogramų lauką ekrane.