Naujieji 4G ryšio LG telefonai

Šiais metais moderniausių technologijų gerbėjus pradžiuginusi 4G ryšio (LTE) išmaniuoju telefonu „LG Optimus Vu:“, LG toliau plėtoja mobiliąsias inovacijas. JAV vykstančioje parodoje „CTIA 2012“ kompanija pristatė visą kolekciją 4G ryšio „naujokų“: „LG Viper 4G LTE“, „LG Lucid“, „LG Nitro HD“, „LG Connect“. Tiesa, kol kas šie telefonai skirti tik JAV rinkai, bet juk susipažinti su karštomis naujienomis visuomet įdomu, ar ne?

LG LTE 4G telefonai

„LG Viper 4G LTE“

Dvi išskirtinės šio telefono savybės – artimo lauko komunikacijos (NFC) modulis ir funkcija „Google Wallet“. Pastaroji yra piniginės atitikmuo – ji leidžia telefonu atsiskaityti už prekes. Tuo tarpu NFC modulis leidžia pritaikyti telefoną asmeniniams poreikiams – atverti ar nustatyti iš anksto pasirinktą programą, tinklapį ar funkciją. Beje, „LG Viper 4G LTE“ jau „užsidirbo“ „ULEnvironment“ (ULE) sertifikatą už ekologiškumą – 50 proc. telefono dangos pagaminta iš perdirbto plastiko, o 87 proc. pakuotės – iš perdirbto popieriaus.

„LG Spectrum“

Pirmiausiai į akis krenta platus, 4,5 colių įstrižainės True HD IPS ekranas. Vėliau maloniai nustebina spartumas – telefonas turi galingą 1,5 GHz dviejų branduolių procesorių. Kitaip tariant, daugybės hercų dėka telefonas greitai reaguoja į komandas – atveria interneto puslapius, programas ar žaidimus. Tuo tarpu du branduoliai leidžia vienu metu sklandžiai ir be trikdžių naudotis keliomis funkcijomis, pvz. klausyti radijo ir tuo pačiu naršyti internete.

„LG Lucid“

Dar vienas spartuolis su dviejų branduolių procesoriumi – taigi, jis puikiai tiks mėgstantiems „multitaskinti“, t.y. vienu metu naudoti bent kelias funkcijas ar programas. Telefonas, atitinkamai, turi platų, 4 colių įstrižainės ekraną „Corning Gorilla Glass“, kuris išsiskiria atsparumu smūgiams bei ryškumu – objektai gerai įžiūrimi, o tekstas įskaitomas net ir saulėtą dieną.

„LG Nitro HD“

Šis telefonas techninėmis savybėmis labai panašus į kolegą „LG Spectrum“ – jis turi 1,5 GHz procesorių, 4,5 colių įstrižainės True HD IPS matricos bei 16:9 formato ekraną.

„LG Connect 4G“

Šio telefono išskirtinumas – 4 colių įstrižainės NOVA ekranas, garsėjantis kaip neturintis lygių rinkoje savo ryškumu ir patvarumu. Telefonas turi „Android 2.3“ operacinę sistemą, 1,2 GHz dviejų branduolių procesorių, geba atkurti 720p HD raiškos vaizdus.