Originaliausi akiniai

Akiniai – neatsiejamas stilingo žmogaus aksesuaras. Jie gelbsti ne tik turinčius regėjimo problemų, bet ir norinčius išsiskirti iš minios, atrodyti originaliai. Kviečiami žvilgterėti į keletą akinių modelių, kurie privers nusišypsoti, o gal ir suteiks idėjų stiliaus metamorfozėms.

„Anti-Facebook“ akiniai. Rytą po audringo vakarėlio pamatę savo nuotraukas „Facebook“ socialiniame tinkle raustate iš gėdos? Imkitės proaktyvių veiksmų ir įsigykite „Anti-Facebook“ akinius. Su tokiais jūsų tikrai niekas nepažins!

Akinių tatuiruotė. Viena radikaliausių idėjų priversti praeivius šūkčioti: „Ar matei jo akinius?“. Žinoma, toks sprendimas tinka tik labai drąsiems…

Akiniai – valgymo lazdelės. Mėgstate kinų maistą, bet vis namuose pamirštate valgymo lazdeles? Įsigykite šiuos akinius ir visos jūsų bėdos išsispręs: akinių kojelės lengvai išsiima ir tampa puikiu valgymo įrankiu. Įspėjimas – pavalgę nepamirškite nuplauti.

Akiniai lipdukai. Įprasti akiniai per brangūs? Akinius – lipdukus tikrai įpirksite.

Akiniai gyvūnams. Sako, koks šeimininkas – toks ir jo augintinis. Įsiklausykite į senolių išmintį ir, jei atrodote šauniai ir originaliai, pasirūpinkite, kad taip pat atrodytų ir jūsų augintinis.

Kankano akiniai. Jei jūsų draugas pasirodys su tokiais akiniais, net neklauskite, kur jis susirengė šį vakarą…