„Žalieji“ LG televizoriai

Tirpstantys ledynai, ozono sluoksnis ir kitos su Žemės bei gamtos išsaugojimu susijusios temos, matyt, niekuomet nepraras aktualumo. Ne veltui šiais metais buvo paminėta jau 42-oji Žemės diena.

Jau eilę metų ekologijai bei aplinkos išsaugojimui itin didelį dėmesį skiria ir LG. Ir tai nėra tik gražūs žodžiai. Kompanijos kuriamuose produktuose vis daugiau kenksmingų medžiagų keičiama sveikesniais pakaitalais, daug dirbama plėtojant ekologiškiau veikiančius, energiją tausojančius namų aplinkos prietaisus, taip pat ekologišką produktų dizainą ir perdirbamas pakuotes.

Šį kartą kviečiame žvilgtelti, ką ekologiško LG pristato naujuose televizoriuose „LG Cinema 3D Smart TV“.

Trys išmanios energijos taupymo funkcijos

Smart Energy Saving Plus / Efektyvus energijos taupymas

Pirmoji iš šių funkcijų yra galinio apšvietimo kontrolė („Backlight Control“), kuri leidžia reguliuoti vaizdo ryškumą atitinkamai pagal paros metą ar patalpos apšvietimą. Ekrano išjungimo funkcija („Screen Off Function“) patogu naudotis tuomet, kai vaizdas jums visiškai nereikalingas, pvz. klausantis muzikos. Galiausiai elektros energijos nenaudojantis nulinis laukimo rėžimas („Standy Mode Zero“) naudojamas tuomet, kai televizorius išjungtas. Veikdamos drauge visos trys funkcijos sumažina suvartojamos energijos kiekį iki 70 proc.

Į aplinką reaguojantis daviklis

Jis praverčia tuomet, kai kambario apšvietimas yra blankus arba atvirkščiai – labai ryškus. Televizorius geba sureguliuoti vaizdo ryškumą taip, kad pritaikytų jį prie apšvietimo. Reguliuodamas apšvietimo intensyvumą, daviklis taupo elektros energiją.

Smart Energy Saving Plus / Efektyvus energijos taupymas

3D akiniai

Visų pirma jie ekologiški dėl to, jog nenaudoja baterijos (priešingai nei aktyvaus užrakto akiniai). Akiniuose taip pat įmontuota gerokai mažesnis kiekis elektroninių komponentų, dėl to juos lengviau perdirbti.

Kalbant apie „LG Cinema 3D Smart TV“ – šiuose televizoriuose naudojamas LED apšvietimas, kuris, lyginant su skystųjų kristalų ar plazminiais ekranais, naudoja mažiau energijos. Lyginant su tradiciniais televizoriaus, „LG Cinema 3D“ televizoriai sunaudoja 40 proc. mažiau elektros.

Jutiklis „Intelligent“ / Intelligent sensor

Beje, kalbant apie taupius ekranus, efektyvaus energijos sunaudojimo varžybose OLED televizoriams kol kas nėra lygių. Juose naudojami organiniai šviesos diodai patys gamina energiją, todėl elektros sunaudojama gerokai mažiau. Be to, OLED televizoriaus ekranai yra labai ploni, tad jiems gaminti reikia gerokai mažiau medžiagų.