Lietuvoje – 2012 m. LG televizorių kolekcijos modeliai

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato 2012 m. televizorių kolekciją „Cinema 3D Smart TV“, kuri išsiskiria patobulintomis 3D vaizdo technologijomis, sukuriančiomis kokybišką ir gilų 3D vaizdą, taip pat išplėsta, lengvai naudojama „Smart TV“ pramogų funkcija, kuri siūlo 3D vaizdus ir daugiau nei 1200 programėlių.

LG 55LM960V Cinema 3D Smart TV televizorius

Viena iš pagrindinių naujosios kolekcijos „Cinema 3D Smart TV“ televizorių naujovių – dizainas „Cinema Screen“. Jo išskirtinumas – siauras, vos milimetro storio ekrano rėmelis. Jis optimaliai išplečia ekraną ir leidžia atkurti gilesnius, labiau įtraukiančius trimačio vaizdo efektus.

Televizoriuose naudojama nauja 3D vaizdo technologija „3D Depth Control“ skirta reguliuoti trimačio vaizdo gylį ar atstumą tarp ekrane esančių objektų. Tuo tarpu 3D garso technologija „3D Sound Zooming“ fiksuoja ir suderina vaizdą pagal ekrane rodomų objektų padėtį ir judesius, tiksliai sinchronizuoja garsą su vaizdu.

Komandinių žaidimų mėgėjams LG siūlo 3D televizorius su „Dual Play“ funkcija. Žaidžiant su 3D akiniais, ši funkcija vizualiai sukuria du atskirus ekranus – taip kiekvienas iš dviejų žaidėjų mato visą, o ne padalintą į dvi dalis ekraną. Be to, trimačiam vaizdui LG naudoja „Film Pattern Retarder“ (FPR) technologiją, kurios dėka 3D akiniams nereikia baterijų, todėl jie yra lengvi ir nenuvargina net žiūrint televizorių ilgą laką.

Didelę dalį 3D vaizdo televizoriuose siūlo integruota funkcija „Smart TV“ – atnaujintoje meniu juostoje galima pasirinkti iš daugiau nei 1200 programėlių, iš kurių viena – „3D World“ suteikia prieigą prie daugybės 3D vaizdo filmų ir televizijos laidų. Trimatį turinį papildo televizoriuose integruota funkcija, kuri konvertuoja tradicinį 2D vaizdą į 3D. LG atnaujino nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“, kuris leidžia valdyti televizorių ir balso komandomis.

LG papildė naująją „Cinema 3D Smart TV“ kolekciją technologijomis, kurios leidžia greitai ir patogiai belaidžiu ryšiu dalintis turiniu su išoriniais įrenginiais. Televizoriuose įdiegta „Intel WiDi“ technologija leidžia belaidžiu ryšiu perkelti vaizdo įrašus nenaudojant įprastinių USB ar HDMI jungčių, „Smart Share Plus“ funkcija – jungtis ir dalintis turiniu su kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais.

  • Karolis Klimas

    Kopijuojat nuo samsung viską? ar tik šiaip darot panašiai kaip samsungas darė pernai? :)

  • Samsungui Karoli dar toli iki Lg 3D technologiju pasiekime ;)

  • LG turi unikalią ir naudingesnę 3D technologiją su patogesniais ir labiau įperkamais akiniais. LG taip pat yra pelniusi CES2011 apdovanojimą už Smart TV platformą. Mums nereikia nieko kopijuoti.

  • Tai tiesa