LG – už kompiuterinius žaidimus

LG sukirto rankomis dėl bendradarbiavimo su kompiuterinių žaidimų komanda „Incredible Miracle“, gerai pažįstama pasaulinės „Starcraft II“ lygos dalyviams ir fanams. Šią lygą kasmet aplanko per du tūkstančius dalyvių, dar 1,7 mln. žiūrovų ją žiūri įvairiose pasaulio šalyse.

Komandą „Incredible Miracle“ sudaro du nariai – Jae-duk Im ir Jong-hyun Jung. Pastarasis yra iškovojęs daugybę aukščiausių laimėjimų pasauliniuose žaidimų turnyruose, tarp jų ir „BlizzCon Invitational“, „Sony Ericsson GSL“, „MLG Anaheim“ ir „Pepsi GSL“. Abu komandos nariai prisijungė prie LG iniciatyvos, skatinančios kompiuterinius žaidimus.

LG žaidėjų komandai padovanojo monitorius su IPS matrica – jie skirti treniruotėms, ruošiantis čempionatams. Pagrindinis monitorių išskirtinumas (žinoma, be didelės IPS matricos raiškos bei detaliai atkuriamų net ir smulkiausių vaizdo detalių) žaidėjams – akių nuovargio sumažinimas. Tai itin svarbu ilgą laiką prasėdint prie kompiuterio. LG taip pat kvies žaidimų mėgėjus į specialius turnyrus, kuriuose bus galimybė rungtyniauti ir su „Incredible Miracle“ komandos nariais.

Tai ne pirma LG iniciatyva, susijusi su kompiuterinių žaidimų rinka. Kompanija organizuoja savo vardo žaidimų turnyrą „LG Cinema 3D Global Game Festival“, kuris praėjusiais metais vyko net 20 pasaulio šalių.

Šiais metais LG išplės monitorių su IPS matrica kolekciją. Gegužės mėnesį rinkoje pasirodys „LG IPS4“ monitorių serija, kurioje bus ir 3D vaizdo modeliai.

  • Skir Mantas

    idomu