Pristatyta pirmoji LG debesų kompiuterijos paslauga įvairių tipų įrenginiams

LG pristatė debesų kompiuterijos paslaugos „LG Cloud“ BETA versiją, skirtą apsikeitimui duomenimis tarp skirtingų tipų elektroninių įrenginių. Tai pirmoji rinkoje paslauga, leidžianti dalintis turiniu tarp išmaniųjų telefonų su „Android“ operacine sistema, kompiuterių ir išmaniųjų televizorių su 2.0 ir vėlesne „Netcast“ versija be atskirų priedelių.

LG Cloud

Norint naudotis naująja paslauga, vartotojams tereikia parsisiųsti „LG Cloud“ programėlę į telefoną (iš „Google Play“ ar „LG Smart World“ parduotuvių), televizorių su „Smart TV“ funkcija (iš „LG Smart World“) ar kompiuterį (iš interneto puslapio www.lgecloud.com). „LG Cloud“ automatiškai sinchronizuoja įrenginių turinį su paslaugos serveriu. Nuotraukos, vaizdo ar garso įrašai iš telefono į kompiuterį ar atvirkščiai perkeliami kone akimirksniu, nes, kitaip nei kitos debesų kompiuterijos pagrindu veikiančios paslaugos, „LG Cloud“ duomenis tarp įrenginių transliuoja tiesiogiai, o ne persiunčia. Šią galimybę suteikia technologija „LG Real-time Streaming Transcoding“ – apsikeitimas duomenimis vyksta serveryje realiu laiku, o ne įrenginyje, todėl nereikia diegti papildomų kodekų ar konvertavimo programų.

„LG Cloud“ paslauga pritaikyta ir 3D formato turiniui. Specialiu 3D telefonu užfiksuotus vaizdus ir nuotraukas į televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“ paprasta perkelti mobiliuoju 3G ar belaidžio interneto ryšiu.

„LG Cloud“ bus dviejų tipų – tiek mokama, tiek ir nemokama. Tai bus nustatoma atskirai kiekvienoje šalyje, kur bus siūloma naujoji paslauga.