Geriausios transporto priemonės pasaulio pabaigai

Galima tik įsivaizduoti, kokia būtų pasaulio pabaiga (jei tokia kada nors ateis). Nesvarbu ar tuomet atjos keturi apokalipsės raiteliai ar kiti monstrai – kiekvienas tokiu momentu norėtų turėti priemonę, kuri padėtų nešti kudašių kuo toliau ir kuo greičiau. Bent jau šiuo metu tikrai yra iš ko pasirinkti – siūlome sąrašą automobilių, kurie tikrai pravers tuomet, kai ateis pasaulio pabaiga.

„Paramount“ transporteris „Marauder“

Jis primena tanką su ratais. Už tą pusę milijono, kurį sumokėsite už šią važinėjančią tvirtovę, galėsite jaustis saugus prieš bet kokius sprogmenis, bombas ar C4 užtaisus, todėl ir užkritęs meteoritas praktiškai nebus baisus. Be to, „Marauder“ turi pakeliamą bokštelį stebėti aplinkai ir gali papildomai apsišarvuoti. Automobilis varomas benzinu, tačiau puikiausiai gali važiuoti ir su dujomis.

Jeep Grand Cherokee ZJ

Vos tik automobilių servisas su numylėtu meistriuku išnyks, tvirta ir neaikštinga transporto priemonės taps tikra prabanga. Visuomet galima įsigyti tvirtą traktorių, tačiau net ir atėjus pasaulio pabaiga nebūtina eiti į kraštutinumus. Ar žinojote, jog 1990 m. sukurta „Grand Cherokee“ taip pat yra labai gaji. Nors ji nei graži, nei greita, tačiau visomis prasmėmis nesunaikinama. Keturiais ratais varoma „Cherokee ZJ“ labai paprastai eksploatuojama, o atsarginių dalių galima rasti absoliučiai visur.

Ketvirtosios kartos Toyota Hilux

Jei atėjus pasaulio pabaigai viešėsite užsienyje, ypač Pietų Afrikos respublikoje, skubėkite pirkti pirmą į akiratį pakliuvusią „Toyota Hilux“ – būtent šioje šalyje ji buvo gaminama iki 1997 m. ir tapo kone nacionaliniu automobiliu. „Toyota Hilux“ yra vienas iš greičiausių kada nors sukurtų automobilių. Jais XX ir XXI a. žurnalistai keliaudavo karo zonose, kai norėdavo suspėti su ten vyravusia sumaištimi ir jei reikia – pabėgti nuo jos.

Honda Dream Solar Car

 

Šis, keistą kosminį laivą primenantis automobilis padės užsimaskuoti ateivių invazijos metu, taip pat nekels rūpesčių dėl degalų. Tuo metu, kai pasibaigus kurui daugelis automobilių „mirs“, jūs patogiai išgyvensite varomas saulės energijos. Be to, ši „lėkštė“ yra ganėtinai greita.

Subaru Impreza WRX Hatchback

Jei kiti tik pretenduoja, „Subaru WRX“ pati pasiskelbė esanti „zombių apokalipsės“ automobiliu. Sakysite įžūlu? Tačiau keturiais ratais varomam WRX tai nė motais, kaip ir įvairios oro sąlygos ar landšaftas. Ji važiuoja puikia visur ir visada. Belieka įsimesti dėžę džiovintos mėsos, beisbolo lazdą, butelį vandens ir pirmyn į kovą su zombiais.

Volkswagen Microbus

„Microbus“ ar „Kombi“ – kad ir kaip vadintume, svarbiausia, jog atėjus pasaulio pabaigai galėsite keliauti ne tik saugiau, bet ir stilingai. Šis senolis turi „šarmo“ ir privalumų. Pavyzdžiui, jei esate puikus kulinaras, galėsite keliauti nuo miesto iki miesto kaip maisto kioskelis ant ratų ir siūlyti karštus sumuštinius.

Buick Roadmaster Wagon

Jei kas nors iš draugų ar artimųjų turi „Buik Roadmaster Wagon“ – gyvenkite su juo draugiškai iki pasaulio pabaigos, tuomet galbūt būsite paimtas į šį amerikietišką miegamąją „vagoną“. Bent jau keliausite patogiai – šiame galingame automobilyje galima be vargo sutilpti šešiese.

Porsche 911 Carrera S

Jei atėjus pasaulio pabaigai jūsų gyvybė priklausys nuo to, kaip greitai bėgsite, tuomet rinkitės „Porshe“. Nors ir atrodo sukurtas betoniniams miestams, jis puikiausiai važiuoja įvairiu landšaftu. Jei norite minti „ten kur akys mato“ – tuomet šis automobilis kaip tik.

Jeep Wrangler

Klasikinis amerikietiškas visureigis negali nepakliūti į šį sąrašą. Tai tikras pasaulio pabaigos automobilis – užteks tik pasakyti, jog jis skirtas išgyventi atokiose vietose, nebijo nei purvo, nei vandens (žinoma, per vandenyną juo nepraskrosite), važiuoja bet kuriuo landšaftu.

Local Motors Rally Fighter

Kai viskas aplink pradės griūti, tikrai norėsite sėdėti kažkame panašiame į šį automobilį. Jis puikiai riedės tiek mieste, tiek laukinėje gamtoje – pro dykumą praskriesite tarsi su raketa. Didžiulis privalumas tas, jog jame galėsite įsirengti specialią maisto bei šaudmenų saugyklą.