Interjero dizaino tendencijos 2012 m.

Interjero dizainas leidžia atnaujinti namus, moderniomis detalėmis ir spalvomis įkvėpti naujos gyvybės. Šiais metais interjero dizainas orientuosis į patogumą ir individualumą, netradicines ir netgi prabangias detales.

Šiais metais „į madą“ grįžta patogus dizainas, elegantiškas stilius, prabangios medžiagos ir šviesios spalvos. Šių metų stiliaus tendencijos leis interjere maišyti egzotinį stilių, tradicines ir prabangias medžiagas, paprastas ir drąsias linijas, įvairias spalvų gamas.

Interjero dizainas

Šiais metais stilinga bus minkšti baldai, glotnios ir netgi blizgančios tekstūros, minkštos ir linksmos spalvų kombinacijos, taip pat įdomios dizaino detalės. Visa tai padės sukurti svetingą ir unikalią namų aplinką.

Siekiant sukurti stilingus namus, rekomenduojama namų interjere naudoti smaragdo, rubino, ametisto ir safyro spalvas, taip pat auksinės, koralų, turkio ir dramblio kaulo kombinacijas. Šiais metais vyraus ruda, šviesiai pilka ir šilta balta.

Interjero dizainas

Iš medžiagų rekomenduojama rinktis šilko audinių ir vilnos, velveto ir plytų,  plieno ir medžio kombinacijas – jos sukurs patrauklų kontrastą. Dekoro akcentams galima naudoti natūralų akmenį, šviesų plastiką ir metalą, kurie pridės „šarmo“ ir suteiks unikalų namų charakterį.

Moderniais interjero akcentais 2012 m. taps platūs veidrodžiai, veidrodinės plytelės, marginti sienų apmušalai ir pilkos detalės, kurios padės atspindėti daugiau šviesos kambaryje.

Interjero dizainas

Egzotišką ir eko stilių padės sukurti modernios tapybos spalvos ir augalų – šakų, gėlių, lapų bei gamtos motyvais išmarginti tapetai ar sienų apmušalai bei dekoracijos.

Interjero dizainas

Šiltų spalvų bei prabangos namams suteiks marmuro ir medžio, odos ir stiklo, vilnos ir plastiko deriniai. Toks stilius sukurs šviesų, atpalaiduojantį ir neutralų interjerą.

Interjero dizainas

Šiais metais bus vertinamas dėmesys detalėms, individualus, komfortu spindintis stilius. Galima eksperimentuoti su sudėtingais medžio raižiniais, apšvietimu, spalvų deriniais.

Interjero dizainas

Nereikėtų bijoti eksperimentuoti. Kurdami interjerą pasiskolinkite Afrikos, Azijos ir Vidurio rytų stiliaus elementus. Šilti rudos ir geltonos spalvos tonai padės sukurti šiltą, linksmą ir stilingą dizainą.

Interjero dizainas

 • Iveta Iveta

  Va todėl ir vertinamos gero interjero dizainerio paslaugos. Rytų stilius labai stilingai ir unikaliai atrodo. Super.

 • Ario Pecaro

  Labai stilingos
  plytelės svetainei
  . Ir visas dizainas labai subtilus. Matosi, kad viską kūrė išmanantis savo darbą žmogus.

 • Silvija Ija

  Nuotraukose gražios miegamojo lovos. Būtų neblogai kažką tokio turėti savo miegamajame. Gal, kai pakeisim interjerą reikės pagalvoti apie panašų sprendimą.

 • Simonas

  Tikrai nerealūs baldai, ypač paskutinioji sofa lova. Būtinai reikės paieškoti panašios ir įsigyti!