Lietuvoje pristatoma LG 3D namų kino teatro sistema

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato namų kino teatro sistemą „LG BH7520T“. Naujoji sistema turi garso kalibravimo technologiją, 3D garso procesorių, yra suderinta su 3D formato vaizdu ir „LG Smart TV“ programomis.

LG BH7520T namų kino teatro sistema

Su unikalia garso kalibravimo technologija ir 3D garso procesoriumi, „LG BH7520T“ automatiškai sinchronizuoja garsiakalbius, todėl detaliau atkuria įvairaus stiprumo garsus. Be to, sistemos garsiakalbiai turi reguliuojamą stendą, kurio dėka galima pakreipti garso kryptį – nesvarbu ar garsiakalbiai stovi lentynoje, ar sukabinti ant sienos. Prie optimalios trimačio garso kokybės prisideda ir funkcija „LG Sound Gallery“ – ji suteikia septynis skirtingus garso stiprumą ir efektus reguliuojančius režimus.

LG namų kino teatro sistema suderinta su televizoriuje rodomo trimačio vaizdo efektais bei funkcijos „Smart TV“ programomis – interaktyviais žaidimais, vaizdo transliavimo pagal užsakymą („Video-on-demand“) paslauga. „Blue-ray“ funkcija leidžia groti įrašus iš laikmenų, prijungtų USB jungtimi, taip pat įrašyti klausomų kompaktinių diskų ar FM radijo stočių grojamas dainas.

„LG BH7520T“ turi juodos spalvos, lietimui jautrų valdymo skydelį. Taip pat yra suderinta su „LG Remote“ programėle – ją įdiegus į telefoną su „Android“ ar „iOS“ operacine sistema, įrenginys tampa naujuosius namų kino sistemos nuotoliniu valdymo pulteliu.