Ne tik žiūrėkite, bet ir girdėkite trimatėje erdvėje

Kalbant apie 3D vaizdo televizorius dažnai pabrėžiama, jog jie geba įtraukti į filmą, sukuria efektą, tarsi pats žiūrovas dalyvautų veiksme. Tačiau ar iš tiesų pasijusime sėdintys už galingo bolido vairo, jei negirdėsime užnugaryje riaumojančio varžovo motoro, o aplink ūžiančios žiūrovų minios?

LG 3D grasas

Svarbu suprasti, jog norėdami pajusti maksimalų „įsitraukimo“ efektą, privalome tapti visapusiškai trimačiais, taigi, ne tik matyti 3D vaizdą, bet ir girdėti trimatį garsą. Tokią galimybę suteikia naujos serijos televizoriai „LG Cinema 3D Smart TV“, kuriuose atkuriami 3D vaizdai susinchronizuoti su 3D garsu.

Visi naujos serijos „LG Cinema 3D TV“ turi įmontuotą 3D garso priartinimo funkciją, kuri leidžia kontroliuoti 3D efektų gylį ir priderinti juos prie 3D vaizdo.

Kuo 3D garsas skiriasi nuo įprastinio, sklindančio iš televizoriaus ekrano? Įprastinis garsas, grubiai tariant, sklinda iš priekio, t.y. iš televizoriaus ekrano, tuo tarpu 3D arba erdvinis garsas sukuria savotišką kupolą, kuris apsupa žiūrovą iš visų pusių ir sklinda tiek iš priekio, tiek iš užnugario, šono ar netgi virš galvos. Toks garsas leidžia įsijausti į filmo personažą – girdėti užnugaryje sėlinančio plėšiko žingsnius ar virš galvos praskrendantį lėktuvą.

Svarbu ir tai, jog vadinamasis erdvinio garso kupolas apgaubia žiūrovą nepriklausomai nuo to, kurioje patalpos vietoje ar kokioje padėtyje – sėdintis, stovintis ar gulintis – jis yra. 3D vaizdo ir garso efektus dar labiau sustiprina „Cinema Screen“ 1 mm pločio rėmelis, kuris vizualiai išplečia ekraną ir leidžia įsitraukti į veiksmo sceną.

Beje, „LG Cinema 3D Smart TV“ televizorius tikrai nėra vienintelis 3D garsą atkuriantis įrenginys LG stovykloje. Visiems, neabejingiems garso kokybei, kompanija pristato namų kino teatro sistemą „BH9520“. 9.1 kanalo sistema taip pat turi 3D garso artinimo funkciją, kurios sukuriamas erdvinis kupolas „suras“ jus bet kurioje namų vietoje.