Lietuvoje pristatomas naujo dizaino telefonas „LG Optimus L3“

„LG Electronics“ (LG) kitą savaitę Lietuvoje pristatys naujo dizaino „L-Style“ išmanųjį telefoną „LG Optimus L3“. Naujasis telefonas yra pirmasis dizaino „L-Style“ atstovas, pristatytas Europos rinkoje – jis pirmą kartą pademonstruotas vasario mėnesį vykusiame kongrese „Mobile World Congress 2012“ (MWC).

LG Optimus L3 (E400) Android telefonas

Kompaktiškas „LG Optimus L3“ turi 3,2 colių įstrižainės lietimui jautrų ekraną, kuris pritaikytas patogiai naršyti internete, naudotis socialiniais tinklais, peržiūrėti vaizdus ar žaisti žaidimus. Nepriklausomai nuo telefono padėties – laikant jį pavertus ar pakreipus – ekranas rodo ryškų vaizdą, tekstai yra gerai matomi.

LG Optimus L3 (E400) Android telefonas

Viena iš pagrindinių „LG Optimus L3“ ypatybių yra naujas dizainas „L-Style“. Jis sukurtas specialiai tam, kad išskirtų LG telefonus iš kitų rinkoje siūlomų modelių, dauguma kurių yra panašūs. Šio dizaino ypatumai – kvadratinė forma, metalinėmis stiliaus detalėmis papildytas korpusas, kurio galinė dalis padengta minkšto plastiko danga. Solidus, bet elegantiškas „LG Optimus L3“ dizainas atitiks skirtingą vartotojų stilių – jis derės įvairioje aplinkoje ar prie pasirinkto garderobo.

„LG Optimus L3“ turi 3 megapikselių kamerą, kuria užfiksuotus vaizdus paprasta persiųsti draugams ar tiesiogiai, neperkėlus į kompiuterį, paskelbti socialiniame tinkle. Talpi, 1500 mAh baterija išsaugo energiją visą parą net ir intensyviai naudojantis telefonu.

  • prowler

    Kokia jo kaina Lietuvoje,ir kas ieina i jo komplektacija?

  • 499 Lt arba 1 Lt Omnitel salone

  • karamele

    I jo komplektacija ieina USB laidas il pakrovejas bet tas pakrovejas netikras I ji ikisi USB laida ir krauni.o jo kaina lietuvoje nzn bet panevezy omnitel kainuoja 329LT