Nerk į televizoriaus ekraną

Na, gal ir ne fiziškai visu kūnu (neverta trankytis į televizorių), tačiau panerti mintimis dabar tikrai galite. Tokį efektą suteikia 3D televizoriai ir jų atkuriami trimatės realybės vaizdai.

Cinema Screen televizorius

Ar kada nors susimąstėte, kas lemia 3D efektų „tikroviškumą“? Tikėsite ar ne, tačiau tam didelės įtakos turi tiek 3D vaizdo technologijos, tiek ir televizoriaus dizainas, o konkrečiai – ekrano rėmelio plotis. Būtent jis, daugeliu atvejų yra pagrindinis komponentas, skiriantis namuose stovinčio televizoriaus ir kino teatro ekrano atkuriamą trimačio vaizdo „gilumą“.

Nesvarbu ar žiūrėsite į milžinišką ekraną kino teatro salės paskutinėje eilėje ar patogiai kiūtosite ant sofos kelių metrų atstumu nuo televizoriaus namuose – efektų gylis ir kokybė priklausys nuo matymo lauko, kurį galite aprėpti akimis. Kino teatre mes matome platų, atrodytų bekraštį ekraną, todėl mūsų matymo laukui didelės žalos nesukelia net priekyje išsikišusi žiūrovo galva ar koja. Tuo tarpu namuose stovinčio televizoriaus ekraną juosiantis rėmelis vizualiai sumažina vaizdą ir leidžia akims fiksuoti kitus matymo lauke esančius ir dėmesį atitraukiančius objektus, taigi, neleidžia „pamirti“ į vaizdą.

Šią problemą išsprendė LG, sukūrusi naują televizorių „LG Cinema 3D Smart TV“ dizainą „Cinema Screen“ su vos 1 mm storio rėmeliu. Toks minimalus rėmelis ypatingas tuo, jog vizualiai panaikina kraštines ir išplečia vaizdą, taigi, atkuria gerokai gilesnius 3D vaizdo efektus, lyginant su įprastinio dizaino 3D televizoriais.

Geriausi LG dizaineriai ir inžinieriai dirbo kuriant tai, ką galima pavadinti beveik nematomu rėmeliu. Šį efektą sustiprina užapvalinta korpuso galinė dalis, kuri leidžia vaizdui „išlysti“ pro kraštines ir užpildyti mūsų matymo lauką trimačiais efektais.

Su „Cinema Screen“ dizainu nardymas 3D vaizde tampa kaip niekad lengvas. Tik nepamirškite prieš tai pasiimti spragėsių ir pritemdyti šviesas.