„3D World“ – trimatis pasaulis televizoriaus ekrane

Pasaulinės LG naujienos neaplenkia ir Lietuvos. 3D televizorių su „Smart TV“ funkcija savininkai nuo šiol gali pasinaudoti dar viena puikia trimačio vaizdo programa „3D World“. Ją galima parsisiųsti nemokamai iš elektroninės parduotuvės „LG Apps“.

LG Smart TV televizorius 3D World programa

Siekdama išplėsti 3D turinio pasirinkimą televizoriuose, LG plėtoja specialią pramogų platformą „Smart TV“ – ji nuolatos papildoma naujomis programomis. Viena iš jų yra naujoji „3D World“, kurios penkios rubrikos – „Entertainment“, „Sports“, „Documentary“, „Kids“ ir „Life Style“ leidžia naudotis tiek šiuo metu esančiu 3D turiniu, tiek ir papildyti jį ateityje. Be to, visą turinį galima peržiūrėti iškart – jo nereikia papildomai siųsti ar įdiegti.

„3D World“ rubrika „Entertainment“ pakvies į virtualų turą po žymiausius pasaulio miestus ar atostogų vietas. Šis turas pateiks kelionių nuotaiką suteikiančius vaizdus ir informaciją apie kultūros ar kitus lankytinus objektus.

Rubrika „Sports“ leis virtualiai perplaukti vandenynus, pasinerti į didžiausius gylius ir netgi susipažinti su povandenine augmenija bei gyvūnija.
„Documentary“ leis peržiūrėti dokumentinius siužetus apie žmogaus sandarą ar mokslinius gamtos dėsnius 3D formatu, taip pat kartu su Afrikos gyvūnais „pagyventi“ liūčių sezonu.

Pasijusti įžymybės „kailyje“ ar naujų interjero idėjų pasisemti galima pasižvalgius po žymiausių viešbučių kambarius ar fojė. Tokią galimybę suteikia „3D World“ rubrika „Life Style“.

Neliks nuskriausti ir vaikai – jiems „3D World“ skiria atskirą rubriką „Kids“ su nuotaikingų veikėjų „Holy Moly“ nuotykiais.