3D pasaulio naujienos

Gerėjant 3D filmų kokybei, vis daugiau kino gerbėjų yra pasiryžę įsigyti keliais litais brangesnį bilietą į trimačio kino seansą. Visgi nereikėtų pamiršti, kad 3D filmai – tik 3D pramogų ledkalnio viršūnė.

3D vaizdo turinys

Yra ir daugybė kitų pramogų, kuriomis galima mėgautis 3D formatu. Tai ir televizijos laidos, ir koncertai, ir sporto renginiai. Maža to, visos šios ir daugybė kitų pramogų nuo šiol pasiekiamos net neiškėlus kovos iš šiltų namų – jos telpa „LG Cinema 3D Smart TV“ televizoriuje.

Tereikia pasirinkti „LG CINEMA 3D Smart TV“ programėlę „3D Zone“ ir  paklausiausias 3D turinys – kaip ant delno. Priklausomai nuo pomėgių ir pageidavimų pramogas galima rinktis iš kelių skirtingų kategorijų – „Pramogos“, „Sportas“, „Muzika“, „Švietimas“ ar „Vaikams“.  Nesvarbu ką pasirinksite, galite būti tikri, kad aukšta 3D filmų, muzikinių vaizdo klipų ar sporto reportažų kokybė –garantuota.

Be to, mėgstantys Azijos ir ypač Pietų Korėjos kultūrą palankiai įvertins naująją „LG Electronics“ programėlę „K–Pop“ zona. Čia dvimačiu ir trimačiu formatu galima stebėti populiariausių Pietų Korėjos populiariosios muzikos atlikėjų gyvo garso koncertus, muzikinius vaizdo klipus ir kitą filmuotą medžiagą. Daugiau informacijos apie „K-Pop“ zoną galima rasti čia.

Be kitų privalumų, „LG Cinema 3D Smart TV” vienu mygtuko spustelėjimu dvimatę vaizdo medžiagą konvertuoja į trimatę. Į šią technologiją „LG Electronics“ investavo daug laiko, ji buvo ne kartą tobulinama, o dabar 3D vaizdą galima reguliuoti ir patiems. Pagal asmeninius pomėgius jį galima pagilinti, kad vaizdai labiau „iššoktų“, arba visą darbą patikėti „3D Effect Booster” programai, automatiškai parenkančiai nuostatas.

„LG Cinema 3D Smart TV“ turi ką pasiūlyti ir žaidimų mėgėjams. Dėl „Dual Play“ funkcijos į 3D žaidimų pasaulį nuo šiol galima žengti ne tik vieniems, bet ir su draugais. Dėl didelės pramogų gausos „LG Cinema 3D Smart TV“ savininkams belieka vienintelė užduotis – nuspręsti kokį filmą žiūrėti ir kokį žaidimą žaisti.