LG pelnė keturiolika pramoninio dizaino apdovanojimų „Red dot“

LG Electronics“ (LG) pelnė keturiolika prestižinių dizaino apdovanojimų „Red dot“. Apdovanojimus pelnė LG 2012 m. kolekcijos produktai, kurie varžėsi tarp daugiau nei 4500 konkursui pateiktų gaminių, sukurtų 1800 kompanijų iš šešiasdešimties pasaulio šalių.

Red Dot logo

Gauti keturiolika „Red dot“ apdovanojimų pakartojo ankstesnę šių metų LG sėkmę – lygiai tiek pat apdovanojimų kompanija pelnė dizaino apdovanojimuose „iF“. Tarp apdovanojimus pelniusių LG gaminių yra išmanusis telefonas „LG Optimus 2.0“ su „Android“ operacine sistema bei ekologiška spausdintuvų „Machjet“ pakuotė, pagaminta iš perdirbtų medžiagų.

Tarp „Red dot“ apdovanojimą pelniusių LG produktų didžiausias dėmesys buvo skiriamas naudo dizaino „LM9600“, nuotolinio valdymo pulteliui „Magic Remote“, drabužių priežiūros sprendimui „LG Styler“ ir šaldytuvui su apatiniu šaldikliu.

„Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorius „LG9600“ buvo apdovanotas už „Cinema Screen“ dizainą. Pagrindinė jo ypatybė – siauras, vos 1 mm ekrano rėmelis, kuris optiškai išplečia trimatį vaizdą, leidžia atkurti gilesnius efektus. Dėl itin siauro rėmelio ir plono korpuso televizorių lengva pritaikyti prie įvairaus namų interjero.

LG 55LM960V Magic Remote nuotolinio valdymo pultas

Nuotolinio valdymo pultelis „Magic Remote“ gavo apdovanojimą už ergonomišką dizainą, kuris išsiskiria glotniomis, išlenktomis, prie delno priglundančiomis formomis. Ergonomišką  dizainą papildo modernios valdymo funkcijos – pultelis reaguoja į balso ar gestų komandas, o įprastinius spaudomus mygtukus pakeitę ratukas „Whell“ ir žymeklis „Pointing“ atstoja kompiuterio pelę ir leidžia patogiai judėti televizoriaus ekrane.

LG Styler

Vienas įdomiausių „Red dot“ apdovanojimo laimėtojų – drabužių priežiūros sprengimas „LG Styler“. Savotiška drabužių spinta garų sistema išlygina nuo kasdieninio nešiojimo atsiradusias drabužių raukšles ir pašalina kvapus, o esant poreikiui – pakvėpina vienu iš kelių aromatu. Dizaino apdovanojimą „LG Styler“ pelnė už elegantiškas formas ir priekinėse durelėse įmontuotą lietimui jautrų valdymo ekraną, kuris, apšviestas neryškia spalva, leidžia patalpinti spintą tiek miegamajame, tiek prieškambaryje ar vonios kambaryje.

LG šaldytuvas

„Red dot“ apdovanojimą pelnė Europos rinkai skirtas šaldytuvas „GB5240AVAZ“ su šaldikliu apatinėje dalyje. „Zero Clearance“ dizaino dėka, šaldytuvo durys atsiveria 90 laipsnių kampu, todėl nesitranko į sieną ir nebraižo išorinės apdailos. Be to, technologijos „Linear Compressor“ dėka, šaldytuvas naudoja mažai elektros energijos ir yra priskiriamas A++ energijos klasei.