Išmanusis 3D vaizdo telefonas „LG Optimus 3D Max“

Prieš metus pristačiusi pirmąjį pasaulyje trimačio vaizdo telefoną, LG žengia dar vieną žingsnį ir su „LG Optimus 3D Max“. Prieš kelias savaites pristatytas Barselonoje vykusiame mobiliųjų technologijų kongrese MWC 2012, naujasis telefonas palaipsniui atkeliaus ir į Europos šalių parduotuves.

LG Optimus 3D Max (P720) Android telefonas

Pagrindinis „LG Optimus 3D Max“ pranašumas prieš pirmtaką tas, jog tai pirmasis 3D vaizdo telefonas, leidžiantis ne tik fotografuoti ar filmuoti, bet ir redaguoti 3D medžiagą. Žvilgtelkime, kokiomis dar savybėmis pasaulį sužavės naujasis LG įrenginys.

Galingas veikimas ir naujausios mobiliosios technologijos

„LG Optimus 3D Max“ sklandžiai ir greitai veikia įjungtas tiek 2D, tiek 3D vaizdo režimu, o HSPA+ ryšiu pasiekia 21Mbps duomenų siuntimo spartą. Telefonas turi artimo lauko komunikacijos (Near Field Communication, arba tiesiog NFC) modulį, kuris leidžia pritaikyti telefoną asmeniniams poreikiams – atverti ar nustatyti iš anksto pasirinktą programą ar funkciją. Tereikia jį pridėti prie specialaus lipduko, kurį galima priklijuoti bet kurioje vietoje – darbe, automobilyje, ar ant pašto dėžutės. Paprasčiau kalbant, jei visuomet keliatės į darbą tuo pačiu metu, tuomet priklijuokite lipduką prie lovos – vakare pridėjus telefoną jis automatiškai aktyvuos žadintuvo funkciją, o jums nereiks nieko papildomai nustatinėti.

LG Optimus 3D Max (P720) Android telefonas

 Tarp daugybės išmintingų „LG Optimus 3D Max“ savybių verta paminėti dar keletą:

  • Pirmoji iš jų – HD konvertavimo funkcija, kuri leidžia pakelti ir priderinti vaizdo kokybę, kuomet telefone esančią medžiagą ketinama peržiūrėti televizoriaus ekrane. Ši funkcija taip pat leidžia pakeisti 2D formato žaidimų ar programų vaizdą į 3D, peržiūrėti populiarių kelionių maršrutų bei žemėlapių programas, tokias kaip „Google Earth“ 3D vaizdo formatu.
  • Verta dėmesio nuotolio fiksavimo galimybė, kuri leidžia skaičiuoti atstumą tarp kameros ir fotografuojamo ar filmuojamo objekto, nustatyti jo matmenis trianguliacijos būdu.
  • Išorinio fokusavimo kamera geba užfiksuoti skaitmeniniam veidrodiniam fotoaparatui kokybe prilygstančias nuotraukas.

Trimatės pramogos ir kokybiškas 2D bei 3D vaizdo suderinamumas

Kaip ir reikia tikėtis, „LG Optimus 3D MaX“ turi ryškų, 3D vaizdo efektams pritaikytą ekraną. Šio telefono savininkai galės kurti ir redaguoti pačių užfiksuotus vaizdus, vienu mygtuko paspaudimu juos perjungti iš 2D formato į 3D ir atvirkščiai. Telefonas leidžia lengvai ir sklandžiai konvertuoti dvimatį vaizdą į 3D, pastaruoju formatu peržiūrėti populiarias programas, tokias kaip „Google Maps“ ar „Google Earth“.

Be to, papildomą 3D turinį – vaizdo medžiagą, žaidimus, programas – galima atsisiųsti iš specialios interneto parduotuvės „LG SmartWorld“.

LG Optimus 3D Max (P720) Android telefonas

Stilingas ir lengvas

„LG Optimus 3D Max“ patrauks akį paprasta ir elegantiška išvaizdą – jame nėra nereikalingų, „apkraunančių“ stiliaus detalių. Telefonas turės patvarų, metalu dengtą, 9,6 mm storio, o gal geriau vadinti „plonio“ korpusą. Svers viso labo 148 gramus.