4G tinklo naujokas – LG Optimus LTE Tag

LG pristatė išmanųjį telefoną „LG Optimus LTE Tag“, kuris veikia 4G arba LTE ryšio tinkle. Tiesa, šį kartą pasisekė Pietų Korėjos gyventojas – naujasis įrenginys bent kol kas prieinamas tik šioje šalyje.

Anot LG, naujojo telefono kūrimą įkvėpė jo pirmtako „LG Optimus LTE“ sėkme. Kompanija siekia šiais metais praplėsti 4G tinklui pritaikytų telefonų asortimentą. Ir bent jau startas, akivaizdu, sėkmingas.

„LG Optimus LTE Tag“ turi artimo lauko komunikacijos (Near Field Communication, arba tiesiog NFC) modulį, kuris greitai ir lengvai perjungia programas, keičia nustatymus, leidžia pritaikyti telefoną asmeniniams poreikiams. Kaip tai veikia? Perkant telefoną naudotojas gauna pluoštą specialių lipdukų, kurios gali priklijuoti jam patogioje vietoje – automobilyje, svetainėje, ant darbo stalo. Vos tik pridėjus telefoną prie vieno iš šių stebuklingų NFC lipdukų, telefonas atverčia iš anksto pasirinktą programą ar nustatymą, pvz. įjungia belaidžio interneto modulį, išjungia garsą ir panašiai.

Baltos spalvos „LG Optimus LTE Tag“ turi 1,2 GHz dviejų branduolių procesorių, 4,3 colių įstrižainės IPS ekraną, veiks su „Android 2.3 Gingerbread“ operacine sistema. Telefonas turi 16 GB vidinės atminties, 5 megapikselių kamerą su LED blykste ir 1700 mAh talpos bateriją.