„LG Magic Remote“ – pirmasis nuotolinio valdymo pultelis, pelnęs sertifikatą už ergonomišką dizainą

Televizoriams skirtas „LG Electronics“ (LG) nuotolinio valdymo pultelis „Magic Motion Remote Control“ gavo universalaus dizaino sertifikatą. Vokietijoje įsikūrusios tarptautinės dizaino bendrovės „GmbH“ sertifikatas suteiktas už ergonomišką dizainą ir patogų televizoriuose įdiegtos pramogų funkcijos „Smart TV“ valdymą.

Magic Motion pultelis sertifikatas Universalaus dizaino sertifikatas suteikiamas už produktų kokybę, įskaitant gamyboje naudojamas medžiagas, ergonomišką dizainą ir patogų valdymą. „LG Magic Remote” yra pirmasis rinkoje nuotolinio valdymo pultelis, įvertintas šiuo sertifikatu. LG nuotolinio valdymo pultelis, pristatytas šių metų sausio mėnesį, skirtas valdyti televizoriuose įdiegtą pramogų funkciją „LG Smart TV“, kuri veikia technologijos „NetCast“ pagrindu. Speciali vartotojo sąsaja „NetCast“ leidžia paprastai ir greitai televizoriaus ekrane jungtis prie interneto. Ši technologija naudojama 2012 m. televizorių serijoje „Cinema 3D Smart TV“.

Sertifikatą taip pat pelnė „Magic Remote“ pirmtakas, 2011 m. LG pristatytas nuotolinio valdymo pultelis. Jis apdovanotas už kokybę, pakuotę, grafinį dizainą ir ergonomiką. Be to, buvo akcentuotas paprastas pultelio suderinimas su televizoriaus nustatymais, greitas valdymo meniu atsako laikas. Praėjusiais metais pristatytas „Magic Motion Remote Control“ skirtas 2011 m. televizorių serijos „LG Cinema 3D Smart TV“ modeliams su integruota „Netcast 2.0“ technologija.

Praėjusių metų lapkritį kompanija „Usability.de“ kartu su dizaino apdovanojimais „iF“ atliko tyrimą Vokietijoje ir JAV. Jo metu buvo lyginamos televizorių pramogų funkcijos ir nuotolinio valdymo pulteliai. Tiek ekspertai, tiek testavime dalyvę vartotojai nurodė, jog LG Smart TV ir „Magic Motion Remote Control“ valdymas yra patogiausias.