„Transparent Screen“ – žiūrėk kur eini

Mobilusis telefonas, nors ir labai naudingas ir nepamainomas daiktas, kartais gali tapti traumos ar smulkesnio sumušimo priežastimi. Taip nutinka tuomet, kai eidami įsikniaubę į telefono ekraną nepamatome prieš mus esančios kliūties – užkliūname už šiukšlių dėžės, stendo, atsitrenkiame į kitą žmogų gatvėje.

Kažkur girdėta situacija? Iš tiesų ji gali atsitikti ne tik išsiblaškiusiam jaunuoliui, kuris intensyviai rašo trumpąsias SMS žinutes. Ne vietoje ir ne laiku kliūtis po kojomis pasimaišyti gali visiems užsiėmusiems žmonėms, kurie skubėdami gatve tikrinasi elektroninį paštą arba ką veikia draugai „Facebook“.

Susirūpinusi vartotojų gerove, „Android“ sukūrė specialią programą „Transparent Screen“, kuri leidžia matyti vaizdą prieš akis net ir per telefoną. Programos veikimas labai paprastas – ji naudoja telefono galinę kamarą ir atvaizduoja viską ekrane (taip, kai matote paveikslėlyje). Na, o permatomas ekranas netrukdo naudotis telefonu ir toliau rašyti SMS ar naršyti internete.

Gera žinia ir ta, jog programa yra visiškai nemokama. Kiekvienas gali ją parsisiųsti iš „Android Market“ parduotuvės. Beje, gamintojas rekomenduoja nustatyti vidutinę galinės kameros raišką (ar netgi žemą). Tuomet viską matysite puikiai.