„Prada“ kolekcijoje – garsūs Holivudo džentelmenai

Pristatydami naujas kolekcijas mados dizaineriai kaskart siekia nustebinti tiek unikaliomis drabužių tendencijomis, tiek išskirtiniais pristatymais. Ne išimtis ir „Prada“ mados namų dizainerė Miuccio Prada. Ji jaunas ilgakojes manekenes ant podiumo pakeitė brandaus amžiaus vyrais. Tiesa, ne bet kokiais, o garsais Holivudo aktoriais Tim Roth, Gary Oldman, Adrien Brody, Willem Dafoe, Emile Hirsh, Jamie Bell.

Iš pirmo žvilgsnio santūri, tarsi specialiai anglų džentelmenui sukurta kolekcija puikiai tiks tiek moderniam Šerlokui Holmsui, tiek prabangių vakarėlių dendžiui. Dizainerę įkvėpė tarpukario kostiumų tendencijos – prie kūno prigludę, dvi eiles sagų turintys paltai, griežto kirpimo švarkai, ties liemeniu suveržti marškiniai.

Kolekcijoje vyrauja pilkos, juodos ir baltos spalvos deriniai, tačiau netrūksta ir ryškesnių – raudono vyno, tamsiai violetinių ar žalsvų – kostiumų. Kai kurie iš jų puošti juostomis, smulkiais taškeliais, išmarginti ornamentais.

Kostiumams netrūko aksesuarų – griežtas linijas pagyvina stilingi akiniai, segės ir į atlapus įsegtos gėlės. Verta paminėti raštuotas kojines ir gėlėmis dekoruotus klasikinius batus.