LG pristato ekologišką oro kondicionavimo sistemą

Čikagoje vyko didžiausia pasaulyje patalpų mikroklimato įrenginių paroda „AHR Expo“, kurioje „LG Electronics“ (LG) pristatė naujausius oro kondicionavimo sprendimus. Vienas iš svarbiausių LG eksponatų parodoje – apdovanojimus už ekologiškumą pelniusi sistema „Multi V III“.

Multi V III oro kondicionierius

„Nuolat tobuliname mikroklimato įrenginius, skirtus tam, kad pagerintų komfortiškas sąlygas patalpose. Šiais metais sieksime stiprinti pozicijas rinkoje ir 10 proc. padidinti pasaulinius pardavimus“, – sakė Hwan-yong Nho, „LG Air Conditioning and Energy Solution Company“ vadovas.

„Multi V III“ išskirtinumas yra ekologiškos savybės. Viena jų – taupus elektros energijos naudojimas, už kurį sistema pelnė šildymo, vėsinimo ir oro kondicionavimo produktus tiriančio JAV instituto AHRI pripažinimą. Lyginant su kitomis oro kondicionavimo sistemomis, „Multi V III“ naudoja 14 proc. mažiau energijos. Antrąjį ekologiško produkto sertifikatą LG sistemai už sumažintą anglies dvideginio išskyrimą skyrė organizacija „Carbonfund.org“.

Multi V III oro kondicionierius

Plėtodama ekologiškas produktų funkcijas, LG pradėjo bendradarbiauti su sertifikavimo agentūra „Intertek“. Bendro darbo tikslas – kurti aukštus „Internet“ energijos efektyvumo ir saugumo reikalavimus atitinkančius šildymo, vėsinimo ir oro kondicionavimo įrenginius ir sistemas.

Parodoje LG taip pat pristatė sprendimą verslui „Building Management Solution“, kuris kontroliuoja oro kondicionavimo sistemų funkcijas ir energijos sunaudojimą, LED apšvietimo sprendimus ir mikroklimato sistemas – „Multi V Water“, „Multi V Mini“, „Eco V“, „Hydro Kit“, „Heat Recovery System“ bei „Vertical AHU“.