Ekologiškiausias 2011 m. produktas – LG oro kondicionavimo sistema

Dubajuje vykusiuose apdovanojimuose „Big Project and BGreen“ LG pelnė geriausio 2011 metų gaminio tiekėjo apdovanojimą. Geriausiu ir ekologiškiausiu produktu apdovanojimuose pripažinta LG oro kondicionavimo sistema „Multi V III“.

LG Big green oro kondicionierius

 LG atstovų teigimu, gautas apdovanojimas yra nuopelnas už kompanijos investicijas į aplinką ir energiją tausojančias technologijas. Kurdama ekologiškus produktus, tarp jų – ir apdovanojimą pelniusią sistemą „Multi V III“, LG vykdo programą, kurios tikslas yra sumažinti išskiriamos anglies dvideginio emisijos kiekį. Prie šio tikslo kompanija prisideda optimizuodama gamybos, produktų tiekimo procesus, kurie taip pat turi įtakos išskiriamo anglies dvideginio kiekiui.

LG oro kondicionavimo sistemą ekologiška kiek anksčiau pripažino Šiaurės Amerikos sertifikavimo bendrovė „Carbonfund.org“ – tai pirmasis toks pripažinimas mikroklimato kūrimo sistemų rinkoje.

  • Julijana255

    Kiek teko domėtis bei skaityti atsiliepimų, LG kondicionieriai tikrai gana neblogi. Žinoma, negalima nuvertinti ir kitų gamintojų. Bet vis dėlto, manau rinksiuosi šios firmos kondicionavimo sistemą.