Nauja LG namų kino teatro kolekcija

LG pristatė keturias namų kino teatro sistemas su trimačio garso technologija. Kompanijos teigimu, kartu su trimačio vaizdo televizoriumi „Cinema 3D Smart TV“ suderintos namų kino teatro sistemos sukurs geriausius 3D pramogų efektus kiekvienuose namuose.

Keturios 3D namų kino teatro sistemos prekyboje pasirodys pirmą šių metų ketvirtį, o vieną iš jų – modelį  „BH9420PW“ galima išvysti ir šiuo metu Las Vegase vykstančioje pasaulinėje elektronikos parodoje „CES 2012“.

Namų kino teatro sistemoje „BH9420PW“ įdiegta „3D Sound Zooming“ technologija, kuri sinchronizuoja garso stiprumą su įvairių televizoriaus ekrane rodomų objektų padėtimi ir judesiais. 3D garso kokybę užtikrina 9.1 kanalo garso sistema ir keturi 3D garsiakalbiai. Kiekviename jų esantis 360 laipsnių reflektorius nukreipia garsą visomis kryptimis ir tolygiai paskirsto garsą visoje patalpoje.

Garso lauką išplečianti technologija suderinta su unikaliu 3D efektų DSP algoritmu tam, kad išplėstų horizontalų garso lauką ir sukurtų erdvinį garsą. Neveltui sakoma, jog jausmas toks, tarsi sėdėtum scenos viduryje, o veiksmas vyktų aplink tave.

Siekiant pasiūlyti platų 3D garso pasirinkimą, „BH9420PW“ suderinta su 3D televizorių funkcija „Smart TV“, kuri siūlo 3D vaizdo pramogas. Norimą trimačio vaizdo turinį galima pasirinkti iš įvairių paslaugų ir programų, tokių kaip „LG 3D Zone“.