Mobiliesiems LG įrenginiams – po 50 GB nemokamos atminties

Daug kalbama ir kuriama funkcijų, kurios palengvina galimybę siųsti, tvarkyti informaciją mobiliuosiuose įrenginiuose. Tačiau neretai siekiamą „informacijos laisvę“ suvaržo elementari problema – per mažai talpos įrenginyje, kitaip sakant, per mažai atminties.

LG telefonams – 50 GB atminties

Štai todėl LG sukirto rankomis su „Box Personal“ ir pasiūlė tikrai vertą dėmesio naujovę – 50GB nemokamos atminties kiekvienam LG išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio savininkui. Tiesa, įrenginyje turi veikti operacinė sistema „Android“, o jo ekrano raiška ne mažesnė nei 320×480.

„Box Personal“ teigimu, „Android“ yra perspektyviausia operacinė sistema pagal vartotojų skaičių. Ji populiarėja žaibiškai – bendrovės „Gartner“ duomenimis, vien trečią 2011 m. ketvirtį 52,5 proc. visų parduotų išmaniųjų telefonų buvo su „Android“. Tai dvigubai didesnis skaičius nei tą patį periodą 2010 metais.

Norite tų 50 GB nemokamos atminties? Tuomet į mobilųjį įrenginį reikia atsisiųsti programą „Box fo Android“ ir prisiregistruoti joje. Tą padaryti būtina iki 2012 m. kovo 31 dienos. Tuomet 50GB nemokamos atminties bus jūsų.

Programa „Box for Android“ jūsų iki 50 GB „sveriančius“ dokumentus, filmus, žaidimus ir kitus dokumentus saugos virtualioje erdvėje – tai tarsi kiekvienam individualiai suteikiama saugykla. Beje, virtuali atmintis yra saugi ir bet kas kitas į jūsų saugyklą įsibrauti negalės (nebent nugvelbtų telefoną).

tereikia įsidiegti programėlę „Box for Android“

„Box Personal“ specialiai atnaujino programą „Box for Android“ naujomis funkcijomis. Viena iš jų leis 50 GB talpos saugykloje saugomus dokumentus atsisiųsti ir išsaugoti tiesiogiai telefone – tai patogu tuomet, jei dokumento reikia tokiu metu ar tokioje vietoje, kur nebus interneto ryšio.

Be to, dabar bus lengviau talpinti dokumentus, vaizdo įrašus bei nuotraukas virtualioje „Box“ saugykloje tuo metu, kai mobilusis įrenginys bus „apkrautas“ kita informacija. Atnaujinta vartotojo sąsaja ir sparti įkėlimo galimybė sutaupys laiko, leis lengviau ir greičiau naviguoti tarp dokumentų.

Parsisiųsti „Box for Android“ galite „Android Market“ parduotuvėje internete.