LG pristato didžiausią pasaulyje OLED televizorių

„LG Electronics“ (LG) kitą savaitę prasidėsiančioje parodoje „CES 2012“ pristatys didžiausią iki šiol sukurtą, 55 colių įstrižainės OLED televizorių. Televizorių ateitimi vadinamos OLED (organinių šviesos diodų) technologijos atstovas vaizdo kokybe pralenks skystųjų kristalų ir LED ekranus, taip pat bus prieinamas eiliniams vartotojams.

OLED televizorius

Naujasis LG gaminys iš kitų OLED televizorių išsiskirs „4-Color pixels“ ir „Color Refiner“ technologijomis. „4-Color Pixels“ naudoja keturių spalvų – raudonos, žalios, mėlynos ir baltos – derinį, todėl natūralias spalvas ekrane atkuria daug tiksliau, nei įprasti OLED televizoriai. Šiuose naudojamas standartinis RGB (raudonos, žalios ir mėlynos spalvų) derinys. „Color Refiner“ užtikrina spalvų nuoseklumą ekrane –atspalviai ir tonai nesikeičia žiūrint televizorių bet kuriuo kampu.

OLED televizorius

Dėl didelio kontrasto santykio LG OLED televizorius atkuria gyvas spalvas ir smulkiausias detales – jos išlaikomos aiškios ir ryškios visame ekrano plote, net kai rodomos scenos su tamsiu apšvietimu. Tokios galimybės yra techniškai neįgyvendinamos skystųjų kristalų bei LED ekranuose. Už pastaruosius ekranus tūkstantį kartų greitesnis vaizdo atkūrimas OLED televizoriuose rodomas be vaizdo susiliejimų ar trikdžių.

OLED yra televizorių ateitis ir dizaino srityje – ši technologija leidžia sukurti ploniausią – vos 4 mm pločio korpusą, siauriausią ekrano rėmelį. OLED televizorius sveria 7,5 kg.