LG ruošia naują 3D akinių kolekciją

Sausio mėnesį vyksiančioje tarptautinėje elektronikos parodoje CES „LG Electronics“ (LG) pristatys naują 3D akinių kolekciją, prie kurios kūrimo ranką pridėjo ir dizaineris Alain Mikli. Rinkoje ši kolekcija bus pristatyta pirmąjį 2012 m. ketvirtį.

Naująją kolekciją sudarys trys akinių serijos – „F310“, „F320“ su prisegamais stiklais ir „F360“. Visi 3D akiniai bus lengvesni ir patogesni, lyginant su ankstesniaisiais, o išlenkti lęšiai ir dailus rėmelis pavers juos dailiais aksesuarais – išvaizda jie nesiskirs nuo kasdien nešiojamų paprastų ar saulės akinių.

LG teigimu, suteikti akiniams ploną rėmelį ir grakštų stilių leidžia FPR, kitaip dar pasyvaus užrakto technologija. Būtent jos dėka akiniams nereikia baterijų, jau nekalbant apie pagerėjusią perduodamo 3D vaizdo kokybę. Lyginant su aktyvaus tipo (shutter) akiniais, LG gaminamieji leidžia išvengti vaizdo mirguliavimo, o taip ir galimo galvos svaigulio ar akių nuovargio.

„F310“ serija išsiskirs lanksčiomis formomis ir plonu rėmeliu. Kitaip nei daugelis 3D akinių, „F310“ lęšiai bus lenkti, geriau prisitaikys prie veido formos, taip pat pagerins 3D vaizdo žiūrėjimą. Šie akiniai svers 13,5 g ir bus 20 proc. lengvesni nei ankstesni LG 3D akiniai.

Pirmasis, į akis krintantis, „F320“ akinių išskirtinumas – prie rėmelio prisegami lęšiai. Šie akiniai bus lengviausi iš 2012 m. kolekcijos – svers vos 5,5 g.

Speciali dizainerio Alain Miklo akinių serija „F360“ bus, be abejo, stilingiausia kitų metų kolekcijoje. Šie akiniai svers 16 g, jų lenkti lęšiai bus pritaikyti prie veido formų. Be to, akiniai bus pritaikyti žiūrėti filmus ir kino salėse, kurios naudoja FPR ir „RealD“ technologijas (tokias, kaip televizoriai „Cinema 3D“).

LG užimama pasaulinės 3D televizorių rinkos dalis pakilo nuo 7,6 proc. pirmąjį 2011 m. ketvirtį iki 14 proc. trečiąjį ketvirtį. LG produktų sėkmę didžiąja dalimi lemia naudojama FPR technologija. Ji leidžia gaminti lengvus, nebrangius 3D akinius, kurių platus matymo kampas pritaikytas žiūrėti 3D televizorių iš įvairių padėčių ir didelėje žmonių kompanijoje.