Garsiausi Europos muziejų eksponatai viename televizoriaus ekrane

„LG Electronics” (LG) sukūrė programą, kuri leidžia „LG Cinema 3D Smart TV” televizorių savininkams peržiūrėti daugiau nei 600 tūkst. meno kūrinių, saugomų garsiausiuose Europos muziejuose ir galerijose, tarp jų Luvre ar Nacionalinėje Londono galerijoje. Televizoriaus programa „Musiem” buvo kuriama bendradarbiaujant su audiovizualinį vaizdą kuriančia Prancūzijos kompanija „PureScreens”.

LG Mona Lisa

Naujoji programa į vieną virtualią galeriją „surenka” dviejuose šimtuose Europos muziejų ir galerijų saugomus meno kūrinius. Taip pat leidžia juos filtruoti pagal autorius, kolekcijas ar temas. Tarp „Musiem” eksponatų – ir garsiausių dailininkų Leonardo da Vinci, Pierre-Auguste Renior ir Vincent Van Gogh kūriniai.

Kiekvieną mėnesį programa bus papildyta keturiomis naujomis parodomis. Kiekvienoje jų bus eksponuojama 10 kūrinių, parodos peržiūra truks 20 minučių. Aukštos kokybės (HD) eksponatų vaizdai bus papildomi įgarsintais ekspertų komentarais pasirinktinai anglų arba prancūzų kalba.

Naująją programą gali išmėginti ir „LG Cinema 3D” televizorių savininkai Lietuvoje. Ją galima nemokamai atsisiųsti iš parduotuvės „LG App Store Lounge” internete.