„LG Remote App“ telefoną paverčia nuotolinio valdymo pulteliu

Ar žinojote, jog telefonas su „Android” ar „iOS” operacine sistema gali tampi nuotolinio valdymo pulteliu? Juo telefoną paverčia speciali LG programa „LG Remote App”, kurią nemokamai galima parsisiųsti iš „Android” ar „iOS” programų parduotuvės internete.

“LG Remote App” paverčia telefoną nuotolinio valdymo pulteliu

Įsidiegus programą telefone, ją reikia „suporuoti” su televizoriumi. Tačiau tai visiškai paprasta tol, kol išmanusis ir televizorius veikia tame pačiame namų belaidžio interneto tinkle. Tereikia įjungus programą pakreipti telefoną į televizorių (kaip pultelį). Kai televizorius „pagauna” signalą, telefone atsiranda paskyra „connect” – paspaudus ją tereikia suvesti prisijungimo kodą.

Žvilgtelkime, kokias nuotolinio pultelio funkcijas „LG Remote App” suteiks telefonui:

1. Garso ir kanalų valdymas bei „My CH”

Kaip ir kiekvienas nuotolinio valdymo pultelis, telefonas turės privalomas savybes – garso stiprumo valdymą, kanalų perjunginėjimą. Valdymui skirtos juostos atsiras telefono ekrane. Kas nauja, tai savybė „My CH”, kuri leidžia sukurti labiausiai mėgstamų kanalų sąrašą. Funkcija veikia panašiu principu, kaip interneto naršyklėse esanti „Add to favorites”.

Telefonu patogu valdyti televizorių vieno piršto prisilietimu

2. Lietumui jautrus valdymo pultelis

Telefono ekranas veiks kaip įprastinė jutiklinė pelė kompiuterio klaviatūroje. Vienu pirštu valdant ekrane atsiradusį apskritimą galime „šokinėti” per televizoriaus nustatymus.

3. Valdymo mygtukai

Net jei telefonas ir neperteiks visų LG „Magic Motion” nuotolinio pultelio savybių, su naująja programa jis puikiai atstos standartinius navigacijos ir valdymo mygtukus.

Televizorių valdyti galima virtualia QWERTY klaviatūra

4. Nustatymų keitimas

Telefone galima keisti „valdymo pultelio” nustatymus, tarp jų – garso efektus, ekrano, kaip jutiklinės pelės jautrumą.

5. QWERTY klaviatūra

Telefono ekrane galima atverti QWERTY tipo klaviatūrą, kuri itin pasitarnaus naršant internete ar „Smart TV” meniu.

Tiesa, kol kas telefonu galima valdyti tik „Smart TV” funkciją turinčius 3D televizorius „LG Cinema 3D”. Tačiau visi žinome, kad bet kuri pirmuosius žingsnius žengusi technologija ilgainiui „prilimpa” ir pradedama taikyti labai plačiai.