Kaip atnaujinti „Android 2.3“ telefone „LG Optimus 2X“

Gera naujiena išmaniųjų telefonų „LG Optimus 2X” stovykloje – jiems išleistas „Android 2.3″ atnaujinimas. Dabar atsišviežinti galima ir Lietuvoje, tereikia:

– Apsilankyti interneto puslapyje – www.lg.com/lt

– Pasirinkite „Techninė pagalba – Mobiliojo telefono palaikymas”

– Pasirinkite telefono modelio numerį. Šiuo atveju tai bus „LGP990″

– Spauskite mygtuką „Windows USB įrenginys”

– Spauskite mygtuką „Programinės įrangos naujinimas” ir išsaugokite „.exe” dokumentą. „LG Mobile Support” įrankis bus įdiegtas automatiškai

– Prijunkite telefoną USB laidu prie kompiuterio

LG Mobile Support Tool

– Spauskite „Start Updating”

– Atjunkite telefoną nuo kompiuterio tik pilnai įdiegus atnaujinimą.

Daugiau informacijos apie programinės įrangos atnaujinimą – telefonų modelius, detalias instrukcijas – rasite svetainėje www.lg.com/lt

 • Kynep

  nesigauna :( rašo kad atnaujinimo nėra :( padėkit

 • Laimoshius

  Man ir taip pat, nors pas mane froyo o jau tikrai senai yra gingerbread

 • Pasipiktinęs

  Nesuprantu, jau seniausiai buvo išleistas tas 2.3 papildymas optimusui 2x ir daug kas iki nauju metu spėjo atsinaujint, o dabar updeitas išjungtas Baltijos šalims? Išvis gi tik 2.3 palaiko du branduolius tai niekaip nesuprantu ką LG masto kaip jų galingiausias gaminamas telefas nesulaukia būtinų atnaujinimų ir veikia su senuoju 2.2? Nesuprantu kodėl P970 gauna atnaujinimą, o P990 ne? Iš vis galėtų administracija šito tinklapio ar LG ofiso konsultantai bent šiek tiek info pateikti klientams. Ar bus įjungtas updeitas i 2.3? Ar neatnaujins į 2.3, o reikės palaukti 4.0 (neabejoju kad ir su juo bus problemų Lietuvos rinkai)? Su tokiu mobilių tel palaikymu LG turėtų gerai gaut per ausį, kai su apple produkcija jokiu problemų nekyla, kad ir iš kurios šalie pirkai tel, su samsungais irgi jokiu problemų, jie sulaukia atnaujinimų, net ir Lietuvos rinka, o jūs, apsileidę sėdit ir net nepasivarginat informacijos klientams, kurie jums sumokėjo pinigus už neišbaigtą projektą, pateikti. Tikiuosi bent kažkas sugebės atsakyti i paprasta klausima, įjungsit ar neįjungsit atnaujinimą optimusui 2x į 2.3?

 • Lamoshius

  Is supporto gavau toki viena menka ir apgalaietina sakini -For now it is not available try to wait longer ar kazkas tokio.

 • Nusivyles LG

  Man kaip ir padare atnaujinimą iki 2.3.4, bet nebeveikia Home mygtukas ir užrakinimo…
  Apgailėtina paleist į rinką ne pilnai veikiantį atnaujimą.

 • Lg

  Man parase lg supportas, kad bus artimiausia savaite. Siandien eina 3 savaite. :)

 • Giedrius

  Atnaujino, bet nebeliko lietuviško meniu

 • Alius

  taip, LT kalbos nera. Kodwl?

 • Buvo nesklandumų su atnaujinimais, tačiau jau kuris laikas problemos išspręstos, o atnaujinimai – prieinami. Dėkui už kantrybę.

 • Belekas

  Sweiki, o kada ICS sulauksim baltijos regionui? visur raso kad kazkada Q3 prades bet kaip baltijos salims? nes mes ne visada kartu su kitais gaunam

 • Kristina

  Prieš kelias dienas atsinaujinau, bet dingo Lt kalba. Pikta esu labai, nes prieš tai viskas buvo lietuviškai, o dabar angliškai :( Iš kur gauti LT kalbą telefone?

 • Sveiki, turėtumėte eiti į telefono nustatymus – kalba ir pasirinkti lietuvių kalbą