Kino filmų mėgėjams – LG 3D garso namų kino teatro sistema

„LG Electronics” (LG) pristato naujieną savo 3D įrenginių kolekcijoje – erdvinio 3D garso namų kino teatro sistemą „LG HX996TS”. Sistemos atkuriamus kino bei koncertų salėms prilygstančius 3D vaizdo ir garso efektus vartotojai gali įvertinti ir Lietuvoje.

LG HX996TS namų kino sistemos

Naujoje sistemoje įdiegtos LG technologijos – tarp jų „LG Sound Field Expansion” ir „3D Sound Analyzer” – sustiprina kino filmo garsus, net ir tuos, kurie paprastai lieka „antrajame plane”. Pro ausį prazvimbianti kulka, lietaus lašėjimas ant stogo, šnabždėjimas už nugaros – keturi pailgos formos garsiakalbiai geba atkurti konkrečius efektus tikslingai pulsuodami garso bangas įvairiomis kryptimis ir pripildydami patalpą iki pat lubų. Taip sukuriamas erdvinio garso kupolas, kuris klausytoją apgaubia iš visų pusių, todėl leidžia pasijusti pačiame kino filmo veiksmo centre.

Pulsuodami garso bangas įvairiomis kryptimis, „LG HX996TS” garsiakalbiai išgauna sodrius garsus, kurie pasiekia ausis nepakitę, nepriklausomai ar klausytojas sėdi, ar stovi. Televizoriai tokio efekto pasiekti negali, nes turi tik du garsiakalbius ir konkretūs garso efektai sumaišomi, o garso banga nukreipiama viena kryptimi. Lyginant su standartinėmis 5.1 kanalo sistemomis, naujoji „LG HX996TS” geba perduoti garso efektus ir iš patalpos viršaus, todėl pilnai apgaubia klausytoją erdvinio garso aplinka.

„LG HX996TS” dėl erdvinio 3D garso galimybių buvo apdovanota „CES 2011″ inovacijų prizu „CES Innovations Honoree Awards”.