3D televizorius kiekvienai namų erdvei

Televizorius namuose toks pat savaime suprantamas daiktas, kaip ir šaldytuvas ar viryklė… netgi įprastesnis. Juk nereta šeima turi ne vieną televizorių, ir netgi ne du.

Dėl nuolatos tobulėjančių technologijų televizoriai tampa vis kompaktiškesni – plonesni, lengvesni, stilingesni, todėl „apsigyvena” tiek svetainėje, tiek miegamajame ar netgi virtuvėje. Sparčiai plėtojanti 3D technologijas, LG pataria, koks trimačio vaizdo televizorius geriausiai tinka tam tikroje namų erdvėje.

Svetainė

LED televizorius

Ši namų patalpa skirtą šeimos susibūrimams, todėl ir televizorius čia naudojamos įvairioms pramogoms – nuo filmų peržiūros iki naršymo internete. Taip pat jis turėtų būti didelis, kad patogiai prie jo susėstų visi. LG rekomenduoja rinktis 55 colių įstrižainės Full LED Cinema 3D TV serijos televizorių „LW98″. LED apšvietimas suteiks didelį kontrasto santykį ir platų žiūrėjimo kampą – nenustebkite, jei kaimynai šokių projektus ir kovos filmus nuo šiol ateis žiūrėti pas jus. Tik nesakykite jiems, jog prijungtas prie 3D namų kino teatro sistemos, televizorius sukuria kino teatrą atstojančius vaizdo ir garso efektus – tuomet tikrai neišvengsite kas dieną aplankančių svečių.

Vaikų kambarys

LG PZ850 televizorius

Norite skatinti vaikų kūrybiškumą, tačiau „išdekoruotų” sienų bei baldų gaila. Padovanokite vaikams televizorių „LG Plasma Pentouch TV”. Jo lietimui jautrus ekranas atstos piešimo sąsiuvinį – specialiu pieštuku (jų yra keturi vienetai) galima kurti spalvotus piešinius ant tuščio ekrano „lapo”, taip pat apipaišyti jau esamus paveikslėlius ar nuotraukas, o visą kūrybą išsaugoti skaitmeniniu formatu, taip pat atsispausdinti. Be abejo, šis televizorius atlieka ir standartinę televizijos transliavimo funkciją.

Televizorius kompiuterinių žaidimų asams

LG Dual Play

Yra dvi žaidėjų kategorijos – mėgstantys žaisti vieni arba su draugais. Jei jūsų vyresnioji atžala iš pastarųjų, tuomet verta pagalvoti apie „LG Cinema 3D TV” su „Dual Play” funkcija. Kuo šis televizorius puikus? Jis siūlo žaidėjams specialius akinius su dviem kairės (LL) arba dviem dešinės (RR) pusės stiklais, tokiu būdu du žmonės gali žiūrėti vieną televizorių, tačiau matyti ir žaisti dvejuose skirtinguose ekranuose.

Miegamasis

3D televizorius

Ką galima žiūrėti miegamajame? Ogi viską – vėlyvą melodramą, siaubo filmą, tik jums vienam įdomių pokalbių laidą, kuri įprastu atveju būtų nukonkuruota svetainėje komedijas žiūrinčių šeimos narių. Į asmeninę erdvę pasiimkite 47 colių įstrižainės 3D televizorių „LW6500″ arba 42 colių įstrižainės „LW5300″. Jie rodys puikios kokybės 3D vaizdus, taip pat leis naršyti internete, prisijungti prie socialinio tinklo.

Na, o visi LG 3D televizoriai namuose rodys nemirksinčius ir akių nevarginančius vaizdus, kuriuos galėsite „nešiotis” visuose namuose. Mat visi LG 3D televizoriai pritaikyti žiūrėti su vienais ir tais pačiais 3D akiniais.