Šaltojo sezono garderobas kiekvienas vyrui

Kalbant apie stilių ir madas, reikia pabrėžti, jog vyrai niekuo nesiskiria nuo moterų. Jie taip pat turi savo mėgstamą stilių, nori atrodyti patraukliai ir mielai domisi garderobo naujienomis.

Kaip ir vyrai, ilgai nedaugžodžiausim ir pristatysim keletą daiktų, kuriuos kiekvienam vyrui vertėtų turėti savo garderobe rudenį bei žiemą.

pilkas kostiumas

Pilkas kostiumas. Reikalingas kiekvienam, kasdieną dėvinčiam kostiumus. Pilka spalva niekuomet neišeis iš „ofiso” mados – visuomet atrodysite puikiai.

balti marškiniai

Balti marškiniai. Tai kone pats universaliausias drabužis. Juos galima derinti praktiškai su bet kurios spalvos švarku, visuomet atrodysite oficialiai. Kita vertus, su šios spalvos marškiniais galite atrodyti stilingai ir neformalioje aplinkoje.

megztinis V formos kaklu

Megztinis su V formos kaklu. Klasika, kurios „neužpustys” spintose nei vienas naujas mados vėjas. Tai puikus pakaitalas švarkui – atrodysite oficialiai ir galėsite jaustis gerokai laisviau.

tamsus paltas

Tamsus paltas. Ką bepridursi, klasika nugali. Kiekvienas solidus vyriškis neįsivaizduoja ant kostiumo dėvintis ką nors kitą nei paltą. Populiariausia juoda spalva, tiesus kirpimas ir kelius siekiantis ilgis.

velveto švarkas

Velveto švarkas. Kuriam laikui pasitraukęs iš rekomenduojamo garderobo sąrašo, velveto švarkas sugrįžo – juk vyrams nieko nėra geriau nei praktiški daiktai. Tokį švarką galima dėvėti tiek oficialiuose susitikimuose, tiek laisvalaikiu.

megztukas aukšta apykakle

Megztinis aukšta apykakle, dar liaudiškai vadinamas „golfu”. Jį galima derinti prie švarko vietoj marškinių, o storesnius nešioti tiesiog kaip megztinį. Puiku ir tai, jog jie būna įvairių raštų ir spalvų.

džinsai

Džinsai. Ar yra bent vienas vyras, kuris spintoje neturi šio drabužio (na, išskyrus galbūt princą Čarlzą). Jei norite būti tiek solidus, tiek madingas, įsigykite garsaus prekės ženklo, pvz. Levi’s džinsus.

chalatas

Chalatas. Taip taip, negi manote, jog atrodysite solidžiai prie pusryčių stalo vienais apatiniais? Tai puikiausias drabužis tingiems savaitgaliams namuose. Prisiminkite senus Holivudo filmus – tikrų tikriausi bosai vaikščiodavo su chalatu, aksominėmis šlepetėmis ir cigaru dantyse.

juodi lakiniai batai

Juodi „lakiniai” batai. Pora gerai prižiūrimų batų gali tapti išmintingiausiu pasirinkimu – jie tiks dėvėti prie smokingo ir darbinio kostiumo.

guminiai batai

Guminiai batai. Kiek netikėta, tačiau tai tiesa. Stilingi ir madingi guminiai batai taps tikru išsigelbėjimu ūkanotomis rudens ar žiemos dienomis.